Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Ultimate Postbit Beta 1.0.4

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
S senator you must set the left and right values for Arabic. Add the specified css codes to the extra.less template field.

CSS:
.pairs.pairs--justified {
    display: flow-root !important;
}

Mobilde ranklarla ilgili bir görüntü bozukluğu oluyor. 2 rank olunca sorun yok yan yana şık duruyor ama 3-4 rank olunca postbit dışında kalan diğer ranklar görseli bozuyor. Mobilde bir tane rank gösterecek bir güncelleme yapılsa güzel olmaz mı? Web görünümünde tüm ranklar gözüksün ama mobilde ana rank olan ilk rank çıksın sadece.

Mobilde ranklarla ilgili bir görüntü bozukluğu oluyor. 2 rank olunca sorun yok yan yana şık duruyor ama 3-4 rank olunca postbit dışında kalan diğer ranklar görseli bozuyor. Mobilde bir tane rank gösterecek bir güncelleme yapılsa güzel olmaz mı? Web görünümünde tüm ranklar gözüksün ama mobilde ana rank olan ilk rank çıksın sadece.

Eklentiye yeni özellikler ekleniyor zaten bittiğinde yayınlayacağım ;)

netr0n netr0n hocam, Mesela Accent Rank rengını secıp. Rank Metin ve Font Rengi sıyah yapıyorum.

Masaustu surumde rank metın rengı sıyah ama mobıl surumde sureklı beyaz olarak gozukuyor

tum rank renklerı ıcın bu durum gecerlı.

cozumu var mı.

netr0n netr0n, gorsel ekleyeyım anlatımı daha kolay olur. mobıl surum metın rengı beyaz oluyor. bunu duzeltmenın yolu varmı hocam.

5600 5601

Extra.less şabonuna aşağıdaki kodu ekleyin.

CSS:
@media (max-width: @xf-publicNavCollapseWidth)
{
.userBanner {
    color: #000 !important;
   }
}

Beyaza çevirdi diyorsunuz siyaha çeviriyoruz. Bu seferde siyaha çevirdi diyorsunuz:D Siz hangi renk olmasını istiyorsanız color: alanına renk değerinizi gireceksiniz.

netr0n netr0n, kahkaha attım hocam. haklısınız derdımı tam anlatamadım.

rank renklerının metın rengını tektek duzenlemem gerekıyor bu durumda
aksı durumda verdıgınız kodla tum metın renklerı sıyaha donuyor

koyu renklı rank renklerın sıyah metın rengı uyumsuz oluyor.

He bana bunlarla gel site adresini yaz bana bakayım ranklarına :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.