Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Ultimate Postbit Beta 1.0.4

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Hocam mükemmel bir eklenti olmuş emeğinize sağlık. Fakat sorun bende mi çözemedim, mobilde olunca rank kayıyor ve rank içindeki yazı sığmıyor. Birde avatarın arkası siyah oluyor. Bu konuda tavsiyeniz var mı? Screenshot_20180817-140252.png

D diving özel bir tema kullanıyorsunuz temanızdan kaynaklı bir durum.

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

Kurulum esnasında böyle hata alıyorum. Kullandığım eklentilerin çoğunluğu buradan indirildi. İlk defa böyle bir hata alıyorum. Sebebi ne olabilir? Farklı tarayıcıyla da denedim.

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

Kurulum esnasında böyle hata alıyorum. Kullandığım eklentilerin çoğunluğu buradan indirildi. İlk defa böyle bir hata alıyorum. Sebebi ne olabilir? Farklı tarayıcıyla da denedim.

Eklenti böyle bir hataya sebebiyet vermez ki yüzlerce kişi kullanıyor bunu. Sunucu hata kayıtlarında bir hata var mı?

Hata günlüğü bu şekilde; arşiv şeklinde yükledim ama sanırım eksik yüklendi. Yarın bilgisayara geçince tekrar indirip yükleyeyim bakalım. Teşekkür ederim desteğin için
Screenshot_2018-09-29-01-49-29.png j

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.