Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Son Kullanıcı Yükseltmeleri

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Son Kullanıcı Yükseltmeleri 1.2.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhaba, eklentinin seçeneklerinde mevcuttur.

Son ücretli üyelikleri / yükseltmeleri seçeneklere göre listeliyor.
evet seçeneklerde mevcut fakat seçenekdeki gün ay yıl olarak göster seçildiğinde tarihde bir sorun söz konusu oluyor. Örnek verecek olursam şu anda gün ay yıl tarih düzenini seçtiğimde bütün yükseltmeler bugünün tarihini gösteriyor. 11.02.2022 şeklinde.

evet seçeneklerde mevcut fakat seçenekdeki gün ay yıl olarak göster seçildiğinde tarihde bir sorun söz konusu oluyor. Örnek verecek olursam şu anda gün ay yıl tarih düzenini seçtiğimde bütün yükseltmeler bugünün tarihini gösteriyor. 11.02.2022 şeklinde.
Güncelleme yapılmıştır.

ben bu eklentiyi anlamadım galiba üye istatistikleri gibi rank geçişleri falan gibi şeyler tabloluyor.. normal bir forum sitesinde nasıl bir görev üstlenir bilmiyorum aklıma vbulletin' bugün kaç konu açmış kaç mesaj atmış gibi şeyler geldi.. bi indiriyim bir değişiklik yapabilirsem bildiririm yada kullanma şeklime uyarsa biraz kurcalıyım :D bende yan panelde yok bakalım nereye konumlandırcam sadasd sağol abi eline sağlık..

Bugün bir gizli üye ödeme yaptı. Ödeme sağlayıcı ile değil manuel ödeme ile havale yaptı. Bende manuel olarak Hesap yükselttim. Ama listede görünmedi. Acaba gizli olması ile alakalımıdır yoksa manuel yaptığım için mi diyeceğim ama daha önce manuel yaptıklarım görünüyordu.. Gizli üye olduğu için olabilir mi dedim..Zamanlanmış görevleri de çalıştırdım ama lisede çıkmadı..Sorunu çözemedim

İşaretli kullanıcı şimdi manuel yükselttim ama listede çıkmadı ..(Not bu üye gizli üye seçeneğini kullanmış)

1656627816304.png

1656627906305.png

Tam 1 Temmuz saat olarak geçtiği için olmuş. Günlük yapınca çıktı ..Aylık olarak sanırım yerel saat uygulaması fark ediyor..
Sorun çözüldü. Sistem çalışıyor. Ay sonu ay başı olayında saat bazında bir anında güncelleme olmuyor... Sorun yok

Bugün eklentiyi kurdum ama terfiye rağmen alanda gösterilmedi. Yardımcı olabilir misniz? Neyi eksik yaptım yada sorun ne? C6CCC3B6-4C93-42B7-8B04-95A295094D25.jpeg

yapılması gereken ekstra ayar varmı nedense bizde görünmedi ?

Gösterdi fakat konumunu nasıl değiştirebilrim daha al sıraya almak istiyorum fakat olmadı :(

Son düzenleme:
yapılması gereken ekstra ayar varmı nedense bizde görünmedi ?

Gösterdi fakat konumunu nasıl değiştirebilrim daha al sıraya almak istiyorum fakat olmadı :(
Widgetle içinde bulunan xgtKullaniciYukseltmeleri isimli widget gösterim sırasından düzenleyebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.