Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Öne çıkan resimli konular V1

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Öne çıkan resimli konular V1 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
uzun zamandır aradığım bir eklenti çoğu pararı teşşekkür ederiz..

Arkadaşlar selamlar eklenti üzerinde bir kaç değişiklik yapabilir miyim?
İzniniz olmazsa sorun değil aşağıdakileri öneri olarak değerlendirip eklerseniz oda yeter.

- Sidebar alanında gösterme (Widget olarak eklensin ama ilerleme limiti sidebarda yer alıyorsa 1 adet gitsin)
- Mobilde Gizleme
- Slider content alanında avatar seçenekli olsun (Kapanıp/açılabilsin)

Arkadaşlar selamlar eklenti üzerinde bir kaç değişiklik yapabilir miyim?
İzniniz olmazsa sorun değil aşağıdakileri öneri olarak değerlendirip eklerseniz oda yeter.

- Sidebar alanında gösterme (Widget olarak eklensin ama ilerleme limiti sidebarda yer alıyorsa 1 adet gitsin)
- Mobilde Gizleme
- Slider content alanında avatar seçenekli olsun (Kapanıp/açılabilsin)

Selamlar XDinc ovunc bu ara eTiKeT™ eTiKeT™'in ve benim işler yoğun ilerleyen zamanlarda eklemeler yapılır ama ne zaman olur inan bilmiyorum malum hayat şartları. Sen kendi işini görecek şekilde dilediğin düzenlemeyi yapabilirsin kardeşim sormana bile gerek yok.

eTiKeT™ eTiKeT™ , netr0n netr0n bazı alanları revize ettim eklentiyi dikkatlice elden geçirince muazzam bir emek verildiğini görmemek mümkün değil.
Revize ederken yapı biraz değişti :) hakkınızı helal edin...

Dosya kaynak alanları aynı şekilde, ama adını değiştirdiğimi ifade edeyim.

1525288808716.png

Eklenti üzerinde support ve developer alanları sabit.

1525288077033.png

1525287848804.png

1525287917909.png

1525288184382.png

Yüklenme sırasında js kaynaklı kayma hataları vardı revizyon bitince ekleyeceğim.
Başka önerisi olan var mı arkadaşlar?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.