Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Bu seçeneği istiyorsam ne olur?
Eski versiyonda
Bu eklentiyi yükleyebilirsiniz.

1- eTiKeT™ eTiKeT™ Serhat hocam "Tüm içerik üstü" dediğimiz zaman istatistik hiç bir yerde göstermiyor.
Eski sürümde bu şekilde gösteriyordu.

Geçici olarak "Forumların Üstünde" alarak gösterim sağlıyorum.

2- Diğer husus ise footer tab seçili alan metin rengini değiştiremiyorum. Tüm renkleri değiştirdim ama bu olmadı.
Seçeneği yoksa ekler misin sana zahmet.

eTiKeT™ eTiKeT™ abi bende simetri hastalığı var şu EN ÇOK MESAJ bölümü nede diğer kısımdan ayrı paralel değil :(

eTiKeT™ eTiKeT™ abi bende simetri hastalığı var şu EN ÇOK MESAJ bölümü nede diğer kısımdan ayrı paralel değil :(
Bende aynı durumda yenı guncelleme gelır dıye sablonlarla oynamak ıstemıyorum.

Lastpost eklentısı bu surumde calısmıyor (Morelim fena bozuldu) varmı cozum yolu etıket hocam.

1- eTiKeT™ eTiKeT™ Serhat hocam "Tüm içerik üstü" dediğimiz zaman istatistik hiç bir yerde göstermiyor.
Eski sürümde bu şekilde gösteriyordu.

Geçici olarak "Forumların Üstünde" alarak gösterim sağlıyorum.

2- Diğer husus ise footer tab seçili alan metin rengini değiştiremiyorum. Tüm renkleri değiştirdim ama bu olmadı.
Seçeneği yoksa ekler misin sana zahmet.

Eski sürümde forumların üstünde o şekilde nasıl gösterim yapabiliyoruz hocam ? Aşağıdaki görselde sidebarlı kısmın üstüne getirmek istiyorum.

1581507628827.png

İçeriğin üstünde yapınız.
hocam çok teşekkürler oldu istediğimiz gibi yanlız en üstteki 2 adet yanyana olan banner istatistiğin altında kaldı üst tarafa almak için yapmamız gereken ne? :)

hocam güncellemeden sonra v2.1.3 sistemine yüklesek çalışırmı ???

Çoğu marka telefonda ekranda taşma problemi var.

Iphone SE, Huawei, Xiaomi Lite 8 gibi

Ekli dosyalar

• IMG-20200212-WA0011.jpg
    IMG-20200212-WA0011.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG-20200212-WA0015.jpg
    IMG-20200212-WA0015.jpg
    79.7 KB · Görüntüleme: 15

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.