[XenGenTr] Forumdan tüm konuşmaları gör,sil

XenForo 2.1 [XenGenTr] Forumdan tüm konuşmaları gör,sil 2.0.0

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Forumdan tüm konuşmları gör,sil - XenForo 2 forum içerisinde olan tüm özel konuşmları görebilir ve silebilirisiniz.

[XenGenTr] Forumdan tüm konuşmları gör,sil
Xenforo 2.1 için hazırlanan bu eklenti ile forumda buluna tüm özel konuşmaları görebilir ve silebilirsiniz.​
Eklenti tamami ücretsiz kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır.​

Eklenti özellikleri;
Sadece yöneticiler için görme yetkisi verilebilir.​
...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

premiumturkey

Banned
Yasaklı
@eTiKeT™ bu eklenti 2.1de hata veriyordu umarım düzelmiştir bir eksikliği belirtmek isterim özel konuşmaların tamamını görüntüleyemiyorsunuz tüm konuşmaları yeni bir sayfada tüm liste halinde göstermesi gerekirdi tavsiyemdir.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
@eTiKeT™ bu eklenti 2.1de hata veriyordu umarım düzelmiştir bir eksikliği belirtmek isterim özel konuşmaların tamamını görüntüleyemiyorsunuz tüm konuşmaları yeni bir sayfada tüm liste halinde göstermesi gerekirdi tavsiyemdir.
Bu eklenti sadece xenforo 2.1 için uayrlanmıştır. Tüm konuşmaları evet göremezsiniz eğer görmek isterseniz Kurulumlar >> XF seçenkleri alanında gösterilecek olan konuşma sayısınız artırınız. Ancak bunu artırmak çok fazla sorgu döngüsüne sebep olacaktır. Bu yüzden çon fazla listelemek sisteminiz zorlayabilir. Sildikçe alttan yenisi eklenecektir.
Diğer bir unsur ise ben popup olarak açtım ancak yeni sekmede açarak tam liste olarak görebilirsiniz...

zenforo

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Bir bakalım.
Eklenti forumda anlık yavaşlamalara neden oluyor mu?

Son düzenleme:

zenforo

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Öyle bir şey olması mümkün ve kabul edilebilir bir şey değil. Hayırdır siz kurdunuz ve böyle bir şey mi tespit ettiniz ?
Eski bir XenForo sürümü için geçmişte benzer bir eklenti kullanmıştım.
Bu ismi lazım olmayan eklenti, anlık yavaşlamalara neden oluyordu.
Bir sorayım dedim.

imas

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Yanlislikla silinen mesajı nasıl göreceğiz

Google ads alanı