Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Arkadaşlar sorun yok bu konuda. Ben ne kadar gözlemlesemde gözümden kaçıyor işte böyle. Daha stabil,kullanıla bilir bir sistem için sizin görüşleriniz,hata bildirimleriniz olmak zorunda. Bu sayede sorunsuz bir sistem ortaya çıkaralım ??

Eline saglık kurulumu yaptık sıkıntısız calısıyor.

Öne cıkanlar eklentısı ve Istatıstık eklentısı konum olarak forumun ustunde secılı.

aynı ayarlarda eskı surumde ıstatıstık one cıkaların ustundeydı sımdı tam tersı oldu.

ıstatıstıgı one cıkanların uzerıne nasıl alabılırım.

wıdget ayrı bır olay hocam.

buarada last post eklentı destegı kaldırılmıs.

eTiKeT™ eTiKeT™

Ben siteme ekledim. Ancak aşağıdaki gibi her satır farklı çıkıyor. Tek renk nasıl yapabilirim?

1581447846324.png

HidddeNKinG HidddeNKinG, :D o kadar da zor değil ama siz bilirsiniz ben hiç sizin bahsettiğiniz yere bakmamışım direk zor yolu bulup yapmışım :D

Hocam bilmeyen için zor bence daha da bozar :) benim dediğim bölümde direk temaya ait renk seçenekleri de var zaten bu yüzden çok basit ve temaya uyumlu oluyor

HidddeNKinG HidddeNKinG, aynen ben oraya bakmadım hiç görmemiştim direk .less'den hallettim ama sizin bahsettiğiniz kısımdan daha pratik ve kolay teşekkürler bilgi için :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.