Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
bu eklentiyi alt alta iki kez oluşturabilir miyiz. misal sıcak fırsatlar başlığı altında sadece ikinci el bölümüne yazılan mesajları içeren bir ayrı kategori başlığı koyabilir miyiz

Aynı eklentiyi iki defa kurmaktan bahsediyorsunuz sanırım,eğer öyle ise bu mümkün değil.

Aynı eklentiyi iki defa kurmaktan bahsediyorsunuz sanırım,eğer öyle ise bu mümkün değil.
beki bahsettiğim olayı nasıl yapabiliriz
bir istatistik başlığı olacak ve orada sadece ikinci el bölümünde paylaşılan fırsatlar gelecek

beki bahsettiğim olayı nasıl yapabiliriz
bir istatistik başlığı olacak ve orada sadece ikinci el bölümünde paylaşılan fırsatlar gelecek
Aynı istatistikte yeni içerek ekleyerek o forumda veri alabilirsiniz sadece. Bunun dışında bu eklentiyi ikinci kez kurmak,iki kez gösterim sağlamınız münkün değil. Yada farklı bir istatistik daha kurabilirsiniz.

3.0.2'de en çok mesaj kısmının hizası doğru değil haberiniz olsun
3.0.1'de düzgündü
Maxthon_uqmA1AyrKu.jpg

Bu seçeneği istiyorsam ne olur?
Eski versiyonda

Ekli dosyalar

• xenforo_gen_tr_admin_php_options_groups_XGT_istatistik_secenekleri.png
    xenforo_gen_tr_admin_php_options_groups_XGT_istatistik_secenekleri.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 19
Açıkcası ben bizim kullanıcılarımız eski versiyonlarda kalacağını pek sanmıyordum. Bu yüzden en verimli sürümler ile sınırladım sürümü. Ama sizi bu eklentiden mahrum etmeyeceğim merak etmeyin. Gerekli düzenlemeri yapıp güncellerim en kısa zamanda.

2.0.12 sürümü kullanıyorum canavar gibi maşallah :)) Her zaman herşeyin eskisi daha sağlamdır hocam :)

Yeni versiyonu da beğenmedim değil :) Eline sağlık.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.