Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
sadece yenı mesaj sekmesınde sorun varmıs.
dıger sekmeler responsıve miş.

seatclubworld değil mi ?

sadece yenı mesaj sekmesınde sorun varmıs.
dıger sekmeler responsıve miş.
Böyle bir şey mümkün değil,sistem tamami ile res. ancak çözmenize sevindi :) benim için önemli olan o.

Eski sürümde forumların üstünde o şekilde nasıl gösterim yapabiliyoruz hocam ? Aşağıdaki görselde sidebarlı kısmın üstüne getirmek istiyorum.
Bunu çözmenizin iki yolu var. 1 Kendi konumuzu seçip çagrı kodunu istediğiniz konuma ekleyeceksiniz. 2. Temanızı PAGE_CONTAINER isimli şablonundaki eksik yapıyı bulacaksınız. Yada PAGE_CONTAINER isimli şablon kodlarını bana göndereceksiniz hatayı düzenleyip size vereceğim.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Böyle bir şey mümkün değil,sistem tamami ile res. ancak çözmenize sevindi :) benim için önemli olan o.
Kullandığım cihazlarda sorun olmadığı için, üyelerden aldığım bilgiyi size aktarabiliyorum.
üyemiz yeni konu, ençok cevaplana konuya tıkladığımda kayma düzeliyor dedi.

neyse artık yapacak birsey yok eski sürüme döndüm (site yedeğini locale yükler deneme yanılma yöntemiyle hatayı bulmaya çalışacağız)
LastPost Jumper desteğini neden kaldırdınız hocam.

bu eklentiyi yeni sürüm istatistiğe ekleme şansımız nedir.

Kullandığım cihazlarda sorun olmadığı için, üyelerden aldığım bilgiyi size aktarabiliyorum.
üyemiz yeni konu, ençok cevaplana konuya tıkladığımda kayma düzeliyor dedi.

neyse artık yapacak birsey yok eski sürüme döndüm (site yedeğini locale yükler deneme yanılma yöntemiyle hatayı bulmaya çalışacağız)
LastPost Jumper desteğini neden kaldırdınız hocam.

bu eklentiyi yeni sürüm istatistiğe ekleme şansımız nedir.
Tercih sizin tabiki kullanak isterseni eklenti burda. Last jump için ise bunun için şu an bir şey diyemiyorum ne yazık ki.

Çok teşekkürler üstad başkalarının dolarla satabileceği hatta bundan daha dandik eklentileri bile fahiş fiyarla satıldığı devirde böyle bir eklentiyi ücretsiz insanlara sunuyorsun bu bile xenforo.gen.tr nin farkı olarak yeter eTiKeT™ eTiKeT™ LaDezs LaDezs netr0n netr0n hepinize teşekkürler üstadlar.

Ekran Alıntısı.PNG

eTiKeT™ eTiKeT™ üstad siyah okla gösterdiğim yazıların metin boyutunu nasıl arttırırım stili nasıl değiştiririm. kırmızı okla gösterdiğim o boş alana forumu cevap vs bölümü kaydırabilirmiyim

Ekli dosyayı görüntüle 9894

eTiKeT™ eTiKeT™ üstad siyah okla gösterdiğim yazıların metin boyutunu nasıl arttırırım stili nasıl değiştiririm. kırmızı okla gösterdiğim o boş alana forumu cevap vs bölümü kaydırabilirmiyim

Kırmızı ile gösterdiğiniz alan için yok font size. Ancak tab ve siyah ile gösterdiğiniz alan için var. Kırımız ile gösterilen alan için ise bir sonra sürümde eklenebilir.
Bu değişikliği ise tema özellikleri alanında [XGT] Forum istatistik - Tasarım alanında kontrol edebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.