Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Arkadaşın sitesine bende baktım J6+ ile, hic bir sorun gözükmemekte

<xf:ad position="container_breadcrumb_top_above" /> bunun altına ekleyerek deneyebilirsiniz.

<xf:ad position="container_breadcrumb_top_above" /> bunun altına ekleyerek deneyebilirsiniz.

Yok hocam olmuyor ya da ben yapamadim :) Bi anydesk versem müsaitmisin bilmiyorum ama? 2 dakika bakma şansın varmidir?

Kod:
Template error: Template public:XGT_istatistik_ozel_konum is unknown
9 dakika önce src/XF/Template/Templater.php:618

0 [internal function]: XF\Template\Templater->handleTemplateError(512, 'Template public...', '/home2/...', 618, Array)
#1 src/XF/Template/Templater.php(618): trigger_error('Template public...', 512)
#2 src/XF/Template/Templater.php(566): XF\Template\Templater->getTemplateData('public', 'XGT_istatistik_...')
#3 src/XF/Template/Templater.php(1314): XF\Template\Templater->getTemplateCode('public', 'XGT_istatistik_...')
#4 src/XF/Template/Templater.php(1388): XF\Template\Templater->renderTemplate('XGT_istatistik_...', Array)
#5 internal_data/code_cache/templates/l2/s2/public/PAGE_CONTAINER.php(912): XF\Template\Templater->includeTemplate('public:XGT_ista...', Array)
#6 src/XF/Template/Templater.php(1315): XF\Template\Templater->{closure}(Object(XF\Template\Templater), Array)
#7 src/XF/Pub/App.php(547): XF\Template\Templater->renderTemplate('PAGE_CONTAINER', Array)
#8 src/XF/App.php(1995): XF\Pub\App->renderPageHtml('

ustadım sunucu devamlı böyle hatalar alıyo neyden olabilir sence

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam 2.0.12 sürümünü kullanıyorum. Bu istatistikte otomatik güncelleme olayını bu sürüme entegre edemezmiyiz sizin şuanki yapılan kodlarla. Şimdi eklentiyi güncellemek istemiyorum. Birçok sorunla karşılaşabiliriz diye :)

1581789862549.png

1582138708061.png
oklarla gosterdıgım alan aşağı tasıyor nasıl duzeltebılırım

Ekran Alıntısı.PNG

okla gösterdiğim avatarların görünmemesi için ne yapabilirim. eTiKeT™ eTiKeT™

okla gösterdiğim avatarların görünmemesi için ne yapabilirim. eTiKeT™ eTiKeT™

extra.less e ekleyin;

CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikAvatar {
    display: none;
}

veya eklentinin kendi less şablonunda .IstatistikAvatar { kodunun altına display: none; ekleyin.

extra.less e ekleyin;

CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikAvatar {
    display: none;
}

veya eklentinin kendi less şablonunda .IstatistikAvatar { kodunun altına display: none; ekleyin.
teşekkür ederim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.