Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.0.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
aha şuan farkettim kaynağın içeriğindeki fotoğraf benim konum var :D

XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ve tema topluluğu.png

Hocam sadece müşterilerinize mi yardım ediyorsunuz? benim de yardım beklediğim önemli konu var.

extra.less e ekleyin;

CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikAvatar {
    display: none;
}

veya eklentinin kendi less şablonunda .IstatistikAvatar { kodunun altına display: none; ekleyin.
Ekran Alıntısı.PNG

peki siyah ve kırmızı okla gösterdiğim yazıları nasıl kalınlaştırırım acaba ve son yazanlarda nikin tamamımın gözükmesi için nasıl sağa yada sola kaydırabilirim eTiKeT™ eTiKeT™

peki siyah ve kırmızı okla gösterdiğim yazıları nasıl kalınlaştırırım acaba ve son yazanlarda nikin tamamımın gözükmesi için nasıl sağa yada sola kaydırabilirim eTiKeT™ eTiKeT™
Şunu deneyin
Kod:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri a {
    font-weight: bold;
}

----------------------------------------

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam 2.0.12 sürümünü kullanıyorum. Bu istatistikte otomatik güncelleme olayını bu sürüme entegre edemezmiyiz sizin şuanki yapılan kodlarla. Şimdi eklentiyi güncellemek istemiyorum. Birçok sorunla karşılaşabiliriz diye :)

Ekli dosyayı görüntüle 9940

Hayır yapamazsınız,tamami ile yeniden dizayn edildi ve kodlandır.
oklarla gosterdıgım alan aşağı tasıyor nasıl duzeltebılırım

Bu sorun arka plan yüksekliği ile alakalı yani eklenti ile hiç bir alakası yok. Arka planda kalan bluğun yüksekliğini artırmanız gerekli.
Template error: Template public:XGT_istatistik_ozel_konum is unknown
9 dakika önce src/XF/Template/Templater.php:618

ustadım sunucu devamlı böyle hatalar alıyo neyden olabilir sence

Şablonlarda aratın, XGT_istatistik_ozel_konum ve bulduğunuzda bu kod satırını silin.[/CODE][/QUOTE]

Hi,
I uninstalled your add-on and now my server log is full with errors like this

• ErrorException: Template error: Template public:XGT_istatistik_ozel_konum is unknown
  • src/XF/Template/Templater.php:611
  • Generated by: Unknown account
  • 24. Feb 2020 at 19:26
what can I do to stop that from happening?

Hi,
I uninstalled your add-on and now my server log is full with errors like this

• ErrorException: Template error: Template public:XGT_istatistik_ozel_konum is unknown

• src/XF/Template/Templater.php:611
  • Generated by: Unknown account

• 24. Feb 2020 at 19:26
what can I do to stop that from happening?
Search in templates, XGT_tatistics_custom_location and delete this line of code when you find it.

Maybe in another theme.

I went through all themes, but I was not able to find anything. I just reinstalled the add-on and now the error does not occur any longer. But I want to fix the error and uninstall it after that.

Any other ideas? :)

eTiKeT™ eTiKeT™ Hocam kurdum konumları tek tek seçtim gözükmedi kendi konumum seçtim pagecontainere ekledim gene gözükmedi ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.