Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum ikonlarını özelleştir - Türkçe

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Forum ikonlarını özelleştir - Türkçe 1.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Çalışıyor ve tam istenilen sürüm bile diye bilirim :D

tam olarak nerede hata yapıyorum abi eTiKeT™ eTiKeT™ birde hazır seni yakalamışken eskiden ücretsiz ssl vardı sitemin linkinin yanında güvenli bağlantı yazıyordu şimdi bağlantı güvensiz diyor abi onu da nasıl güvenli yapabilirim acaba LaDezs LaDezs

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    485.1 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
.png degil eklediğiniz ikon .gif isimleri ve uzantılarını doğru belirleyin. SSL için ise LaDezs LaDezs ile iletişim kurunuz.

Eger Admincp Eklediğiniz ikonu görüyorsanız o zaman tamanız ile alaka bir durum söz konusudur. Bunu doğrulamak için ise default temanızda durumu kontrol ederek doğrulayabilirsiniz.

Eger Admincp Eklediğiniz ikonu görüyorsanız o zaman tamanız ile alaka bir durum söz konusudur. Bunu doğrulamak için ise default temanızda durumu kontrol ederek doğrulayabilirsiniz.
yok hocam admimcp de eklediğim ikonu göremiyorum maalesef üstteki resimdeki gibi tekrar koymak istemedim admin giriş bilgierlim var sizde müsait zamanda bakarmısınız rıca etsem ilerde benle aynı hatayı alan arkadaşlara da çözümü göstermiş olursunuz

ACP gönderirmisiniz ban.

Gerek kalmadı ben bir sorun göremedim
Screenshot_2020-02-13 Forumu düzenle Hidayet Merkezi İlim Yuvası - Ulvi Hocaları Sevenler Plat...png

Screenshot_2020-02-13 İlim Yuvası - Ulvi Hocaları Sevenler Platformu.png

evet hocam o forum da gözüküyor ama diğer forumlarda gözükmüyor örnek

Screenshot_2020-02-14-00-19-14-745_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg

ne kadar bölüm varsa o kadar aynı ikondan mı ftp ye atacağız atıyorum 30 bölüm varsa o ikon dosyasından 30 tane mi atacağız sadece hidayet merkezi bölümünde gözüküp diğer forumlarda gözükmemesinin sebebi nedir hocam ben tüm forumların ikonları öyle Türk bayrağı olsun istiyorum ne yapmam lazım

O alana ikon adını yazıp sayfanızaı kayıt etmelisiniz...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.