Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum ikonlarını özelleştir - Türkçe

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Forum ikonlarını özelleştir - Türkçe 1.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Bilgisi olan başka arkadaşlarda cevap verebilirse sevinirim, çünkü kaldım bu şekilde :)
Forum bağlanıtınızı eklemisiniz canlı görmemiz gerekli. Ek olarak DM yetkiniz tamami ile alınmıştır.

styles/xengentr_ikon/duyuru.png var. Üstte görselde görebilirsiniz icon çıkıyor ama kategoride gözükmüyor.
Sunucu yada tarayıcı önbelleğinda kalabilir bu görsel ona odaklanmayın. Bunu aşmak için ise en basit yol ikonun adını değiştirmek yada farklı ikon atmaktır.

Sunucu yada tarayıcı önbelleğinda kalabilir bu görsel ona odaklanmayın. Bunu aşmak için ise en basit yol ikonun adını değiştirmek yada farklı ikon atmaktır.

Konu ile alakasız olacak ücretli destek almak ve ücretli tema hakkında kiminle görüşebilirim?

eTiKeT™ eTiKeT™ Merhaba eklenti harika, fakat ileriye doğru gidince bir hata almaya başladım hata şu anlayacaksındır fotodan ne yapabilirim kısacası taşmaya başladı bir kaç foruma ekledikten sonra

1593090201546.png

Usta sanki bu eklenti XF 2.2 ile çalışmıyor. RC 2 yi kurdum ancak bu eklenti aktif olmasına rağmen hiç algılamıyor ve ikonları göstermiyor. eTiKeT™ eTiKeT™

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.