Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Xenforo2 İstatistik Eklentisine Güncel Versiyon İstekleri

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
eTiKeT™ eTiKeT™ hocamızın ücretsiz şekilde sunmuş olduğu xistatistik eklentisinin yeni gelecek güncel versiyonun da bizler bi kaç öneri de bulunsak? Sorun olur mu :)

OLMASINI İSTEDİĞİMİZ ÖZELLİKLERİ BELİRTELİM @eTiKeT™ hocamız olup olmayacağına karar versin düşüncesiyle açmış bulunuyorum konuyu :) Karar onun.

Gelmesini istediğimiz özelliklerden bi kaçını ben yazayım.

1) İstatistik footer kısmına > Daha Fazla İçerik Göster < butonu olması

2) Sol kısımdaki 1den 10a kadar belirtilmiş sayıların kaldırılması daha mantıklı olur diye düşünüyorum :)

3) Yöneticiler özel bir konu veya duyuru açmak istediğin de istatistik de ya 1. sırada göstersin ya da ilk 10 arasında karma şeklinde gösterebilir :)

Aklıma gelenler bu kadar xenforo kullanıcılarının hemen hemen hepsi bu sistemi kullanmakta. Sizlerinde ufak da olsa bir önerisi vardır diye düşünüyorum @eTiKeT™ hocam sizden habersiz açılmış bir konu oldu ama yasaksa silebiliriz konuyu :) teşekkürler şimdiden.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.