Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenForo için hangi firmadan host alınmalı ?

Turkgucu21

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar xenforo için hangi hosting firmasından host alınmalı ve LİTESPEED Web Server xenforoya bir artısı eksisi olurmu ?

LaDezs LaDezs hocamız ile iletişime geçiniz. size detaylı bilgi verecektir.

host alacaksanız buradan alınız ben 3-4 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yok hatta fazlası var

Host almadan önce Xenforonun düzgün çalışması için gerekli ayarların açık olup, olmadığını mutlaka kontrol edin. Aldıktan sonra güvenlik nedeniyle açamıyoruz lafları çok oluyor ne yazık ki.
host alacaksanız buradan alınız ben 3-4 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yok hatta fazlası var
Bende 5 yıl sonra Turhost (ki Türkiye’nin bildiğim kadarı ile en iyi host birisi) XenForo özel olarak ayarlanan buradaki hostta geçtim, her şey mükemmel çalışıyor. Her şeyden önemlisi Xenforonun tüm istediği özellikler default olarak ayarlanmış ve açılmış durumda.

Yerinizde olsam LaDezs LaDezs kardeşimden mutlaka teklif alır ve düşündüğünüz fiyatta arada çöm büyük fark yok ise, mutlaka değerlendirirdim.

Şu konuları kesin inceleyin derim.

Çözüldü - Xenforo 2 neden her hostinge kurulmuyor?

Xenforo disable_functions Hakkında

Ben nasıList adlı sitemin forum alanına XenForo kuracağım sitenin hostingi veridyen sunucularında barınıyor sizce bu sunucular XenForo için uygun mu ?

Ekli dosyalar

• 09D40286-31EB-4F26-8BB0-FAB224973691.png
    09D40286-31EB-4F26-8BB0-FAB224973691.png
    531.4 KB · Görüntüleme: 12
Sunucu almamız lazım o halde. wordpress ile XenForo aynı anda hostingi yorar mi peki ?
Sunucu almadan önce bu sayfayı firmanın benzer bir hosttu üzerinde test etmeyi talep edin bence.

Yormaz. Hatta yeni çıkan Wordpress ve XenForo uyumu için özel bir eklenti var. Bunu kullanırsanız, wordpress ile XenForo tema, kullanıcı, konu olarak % senkron çalışırız.

Blog

Blog sayfası Wordpress statik home sayfası. Geri kalan kısımlar XenForo-2. Bak bakalım beğeneceksin mi ?

Cevabı kendiniz test etmeniz gerekiyor.

Çözüldü - Xenforo 2 neden her hostinge kurulmuyor?

Cevap şöyle çıkarda %100 uyumlu demektir ki genelde paylaşımlı sitelerde en az 3-4 fonksiyon güvenlik nedeniyle kapalı çıkar.

Sunucu almamız lazım o halde. wordpress ile XenForo aynı anda hostingi yorar mi peki ?
Sunucu almadan önce bu sayfayı firmanın benzer bir hosttu üzerinde test etmeyi talep edin bence.

Yormaz. Hatta yeni çıkan Wordpress ve XenForo uyumu için özel bir eklenti var. Bunu kullanırsanız, wordpress ile XenForo tema, kullanıcı, konu olarak % senkron çalışırız.

Blog

Blog sayfası Wordpress statik home sayfası. Geri kalan kısımlar XenForo-2. Bak bakalım beğeneceksin mi ?

Çok başarılı olmuş elinize sağlık. Bende sitem için bir çalışma yapıp ilerleyen günlerde yine sizden bilgi alacağım çok teşekkür ederim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.