Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nostalji: 2009 Yılında Kurduğum ve Sonrasında Kapattığım Forum Sitem

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

vitaminsiz•com internet sitemi 2009 yılında kurmuştum ve bayağı özenmiştim (bana göre kitap gibi duruyordu site) Archive üzerinden öyle göz gezdireyim derken biraz duygulanmadım değil. Sizce sitenin tasarımını nasıl yapmışım? vBulletin 3.8x default temaydı. O dönem esinlendiğim bir platform var diye hatırlıyorum fakat ismi aklıma gelmiyor, geldiğinde paylaşacağım.

2hesc7i.png

hg09lp7.png

jxdwyb4.png

i1are2x.png

5xmw3s9.png

Herşey iyi güzel de, onca emeğin heba olması...
Çünkü geri gelmeyen tek şey zaman. Yoksa yaşlanıyor muyum :)

Herşey iyi güzel de, onca emeğin heba olması...
Çünkü geri gelmeyen tek şey zaman. Yoksa yaşlanıyor muyum :)
Öyle elbette, çok fazla emek vermiştim. Sitenin yedeğini hâlen saklarım :)

Geçenlerde localhost'a kurdum, tıkır tıkır çalışıyordu. Arada aklıma geliyorda domaini kaçırmışım Geçtiğimiz ay :)

Eskişehirspor 0-0 Galatasaray

Hey gidi ESES şimdi amatör ligte. :(

Whois bilgilerinden ulaşmaya çalıştım yabancı birisine gitmiş gözüküyor.Alan kişi muhtemelen Xenforo yada farklı bir yerin Script sitesinden CLoud paket alarak almış bunu.Tahminim domain bitince kullanmaz. org olarakda devam edebilirsiniz. 😊Eskileri canlandırmak güzel olur.

Whois bilgilerinden ulaşmaya çalıştım yabancı birisine gitmiş gözüküyor.Alan kişi muhtemelen Xenforo yada farklı bir yerin Script sitesinden CLoud paket alarak almış bunu.Tahminim domain bitince kullanmaz. org olarakda devam edebilirsiniz. 😊Eskileri canlandırmak güzel olur.
Eskileri canlandırdığım zaman ise o yıllarda olma isteği içimden maalesef pek çıkmıyor :)

Tema 11-12 yıl öncesine göre nasıl duruyor sizce?

Eskileri canlandırdığım zaman ise o yıllarda olma isteği içimden maalesef pek çıkmıyor :)

Tema 11-12 yıl öncesine göre nasıl duruyor sizce?
11 12 Yıl Temaları böyle göze daha güzel gözüküyor.Bana göre hala güzeller.Eskiden forum aktiflikleri çok iyidi.O zamanlar herkesin en saf ve tatlı zamanları idi.Şimdi ise pek öyle bir ortam olduğu söylenemez.Ama eskiler canlanıncada ortamı tekraradan oluşabiliyor.

İsim de (zamanında) forum içeriği/ara yüzü de güzelmişti. Şimdiye kalsaydı epey bir yaşlı domain olarak değeri olurdu. Nasip işte.

Vbulletin, 3 zamanında çok iyiydi. 4 idare eder, 5 berbat, 6 ?...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.