Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İllegal yasadışı forum açmayın açtırtmayın !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mucahitkargz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar ilk öncelikler xenforo.gen.tr netr0n netr0n ve eTiKeT™ eTiKeT™ ve diğer forum yöneticilerimizden çok özür dileyerek bu konuyu açıyorum

Forumda bir kişinin sitesine index bastım ama neden bastım ? aşağıda ki resimler de gördüğünüz gibi illegal forum kurulup illegal konular veriler ve datalar paylaşılcaktı hem Xenforoyu n*ll*d kullanıyorsunuz hem de xenforo.gen.tr nin ücretli temasını n*ll*d kullanıp ücretsiz bir şekil de destek almaya çalısıyorsunuz bu nasıl yüzsüzlük ? netr0n netr0n ve eTiKeT™ eTiKeT™ abi beni banlamak isterseniz banlayın ama yine olsa ben yine index basardım bu tip sitelere adamların hack bilgisi yok kod bilgisi yok gelip bunu nasıl yaparım sunu nasıl yaparım diye destek alıp Hacker forumu kurmaya calısıyorlar madem illegal bir site acıyorsunuz az aklınızı kullanıp bunu kımsenın yuzune vurmadan site bilgisi vermeden yapmaya calısın onca insanların verileri paylasılıyor bu tip siteler de googleye hack forumu yaz san 10 türk hacker forumu hepside xenforo yazılımı kullanıyor ve üye sayısı oldukca da yüksek forumlar da hepsi de inanın ki n*ll*d daha konusulcak cok sey var ama ben susuyorum yeter artık bu tip sitelerle insanların vaktini zamanını boşa çalmayın şu forumlar sadece ınsanların değil kendi zamanınız da çöp oluyor n*ll*d w*r*z pişmanlıktır bu forumun sahibi o kadar özenmıs kategorılere foruma fakat türkiye de gerçekten bir hacker forumu kurmak hiç mantıklı birşey değil iyi ki de yapmısım ilerde bunun için ceza bile alabilirdi ! belki onu bundan kurtardım ve site sahbiyile de konustuk bunu yapmayacagını söyledi. söylemek istedıklerım bu kadar cunku oda yanlıs bir yolda olduğunu biliyor eminimki sadece iyi niyetli bir index İyi forumlar dilerim
sss23.PNG

Zone Kaydı1: https://mirror-h.org/zone/5013300/
Zone Kaydı2: https://ownzyou.com/zone/129665

aaaa2.PNG

a2.PNG

Ekli dosyalar

• a1.PNG
    a1.PNG
    71.8 KB · Görüntüleme: 28
Yaptığınız şeyi doğru bulmuyorum.

Yanlışa yanlış ile cevap verilmez. Burada yardım adı altında özelden size giriş bilgilerini paylaşan birinin sitesine index atılmaz.

Bu tarz sitelere destek vermiyorum deyip kestirip atarsınız veya durumu buradaki yönetici kişilerle bildirirsiniz onlar gerekeni yapar. Zaten bu kişilere forumda destek vermiyoruz ve yasal haklarımızı saklı tutuyoruz. Bizler kafamızdaki saç sayısı kadar forumlara destek verdik, binlerce foruma girdik çıktık. Bir çok foruma içeriği gereği destek veremeyeceğimizi söyledik ama hiçbir zaman böyle bir davranış sergilemedik. İyi niyetli bir index olmaz hele hele iyi niyetli bir index deyip zone kaydı alınmaz. Siz onu da es geçmemişsiniz.

Forum kuralları gereği, özelden kullanıcılardan forum şifrelerini istemek yasak! Özelden destek vermek, talep etmek yasak.

O arkadaşın içeriğini doğru bulmuyorum ama sizin bu yaptığınızı hiç doğru bulmuyorum.

O arkadaş forumdan uzaklaştırıldı ve sizde uyarıldınız!. Tekrarı olmasın lütfen.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.