Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı Forum şifrelerimi paylaştım ve sonucu, kandırıldım!

HoneyMonkey

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Konun devamı okuyunuz lütfen, konu normalde destek için açılmıştır. Ancak sonlara doğru olay başka bir boyuta gitmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunun tema ile bir alakası yok kullanıcı adı en az 3 karakter olarak ayarlayın.

Tema'dan kaynaklı demeden önce, default temanız da sorunu test etmenizi öneririm.

Resimlerde gösterdiğiniz uyarılar hep tek karakter olarak alınmış uyarılar. Bu bir hata değil uyarıdır bununda altını çizelim.

Örnek aynı tema:

xfcharacter.gif

Bende bir sorun yok, aynı tema

Ekli dosyalar

• B6E37687-10DD-4391-8897-4AD75CC7DB19.png
    B6E37687-10DD-4391-8897-4AD75CC7DB19.png
    530.6 KB · Görüntüleme: 15
Tema'dan kaynaklı demeden önce, default temanız da sorunu test etmenizi öneririm.

Resimlerde gösterdiğiniz uyarılar hep tek karakter olarak alınmış uyarılar. Bu bir hata değil uyarıdır bununda altını çizelim.

Örnek aynı tema:

Ekli dosyayı görüntüle 17986
yukarıda temadan kaynaklanıyor demedım temadan kaynaklanıyor olamaz mı dedim iki cümle farkı anlam taşıyor hocam. deafult tema'da da aynı sorun var internetten araştırdım bu sorunla ilgili bir çözüm bulamadım ne yazık ki. destek veren herkese teşekkürler.

Eğer bir sınırlama yok ise son yaptığınız değişiklikleri geri alın. Çözüm olmadı ise eklentileri tek tek kapatarak deneyin derim.

Son düzenleme:
deneyecegım hocam destek ıcın tesekkur edıyorum.

Çözüm bize bildiriseniz sevinirim, bana attığını dosya için ise bize ait bir dosya değil. XenForo yapısında gizlenmiş, şifre bulunmamaktadır zaten. Bizim V9 dosyaları gizili ancak bize ait değil dediğim gibi.
Dosyayı burayada ekledim görmek isteyenler için. Ve dosyanın bulunduğu dizini paylaşımırmısınız bizimle.

Ekli dosyalar

• xfz (1).zip
    46.4 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
forumdan B bycodem nickli arkadaş attı cpanel 'de bir dizine sildiğim için dosya yolunu bulamıyorum. kendisi buradaysa dosya hakkında bize bilgi verecektir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.