Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Merhaba,
Ben uzun süre myBB'de çile çektikten sonra 2 yıl önce XenForo ile tanıştım.
Konuyla ilgili kısa bir sunuma buradan ulaşabilirsiniz.
Forum işlerine girdiğimden beri, 3-4 hosting firması ile çalıştım.
Genel olarak bir süre sonra forum kasmaya başlıyor ve firmalar ek paketler satın alırsam, sorunun çözülebileceğini söylüyorlar.
Bunlardan sıkıldım artık.
Yeterli PHP ve Veri Tabanı bilgim yok lakin, çok okuyan ve çabuk kavrayan birisiyim.
Buna rağmen zaman zaman beni aşan sorunlarla karşılaşıyorum.
Hosting firmamdan destek istiyorum, bana hiç yardımcı olmuyorlar.
Artık sorun yaşamak istemiyorum ve beni aşan durumlarda da hızlı bir şekilde destek almak istiyorum.
Belli ki siz XenForo konusunda tecrübelisiniz.
Ekteki görsele bakarak, benim için ne önerebilirsiniz?

5251

Merhaba,
Ben uzun süre myBB'de çile çektikten sonra 2 yıl önce XenForo ile tanıştım.
Konuyla ilgili kısa bir sunuma buradan ulaşabilirsiniz.
Forum işlerine girdiğimden beri, 3-4 hosting firması ile çalıştım.
Genel olarak bir süre sonra forum kasmaya başlıyor ve firmalar ek paketler satın alırsam, sorunun çözülebileceğini söylüyorlar.
Bunlardan sıkıldım artık.
Yeterli PHP ve Veri Tabanı bilgim yok lakin, çok okuyan ve çabuk kavrayan birisiyim.
Buna rağmen zaman zaman beni aşan sorunlarla karşılaşıyorum.
Hosting firmamdan destek istiyorum, bana hiç yardımcı olmuyorlar.
Artık sorun yaşamak istemiyorum ve beni aşan durumlarda da hızlı bir şekilde destek almak istiyorum.
Belli ki siz XenForo konusunda tecrübelisiniz.
Ekteki görsele bakarak, benim için ne önerebilirsiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 5251

Merhabalar sitenizi inceledim Normal Hosting'lerde siteniz sorun yaratabilir anlik yavaşlama ve kesintiler gibi. Sİteniz için orta ve üst düzey VDS ve VPS gerekmektedir. Hatta Başlangıç Düzeyinde Dedicated bile olabilir. En az 2 cpu 4gb ram işinizi görecektir bunu yaninda ssd disk tercihi keisnlikle önerimdir.
yurtdısı hattını lokasyon olarak seçerseniz sitenizin çalişmasi stabil olarak saglanir.

bu hizmeti size almanya lokasyon olarak sağlarım DM yoluyla veya skype üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

host almak isteyenler veridyen firmasina sakin yaklasmasin
Ben aldım pişmen oldum ya şimdi ne yapacam bilmiyorum bana diyorlar XenForo desteklemiyorlar sonuclarımız.
Maddem öyle neden bir açıklama bırakmiyorlar ya bu ne biçim iştir Turkey"de her zaman böyle sorunlar var.

LaDezs LaDezs Sizin Paketlerde Her şey Limitsiz dimi alırsak sonra sorun olsa nasıl yapalım ya.
Anladım giti bu işi.

En iyi Hosting firmaları Yurtdışı bence.

Ben aldım pişmen oldum ya şimdi ne yapacam bilmiyorum bana diyorlar XenForo desteklemiyorlar sonuclarımız.
Maddem öyle neden bir açıklama bırakmiyorlar ya bu ne biçim iştir Turkey"de her zaman böyle sorunlar var.

LaDezs LaDezs Sizin Paketlerde Her şey Limitsiz dimi alırsak sonra sorun olsa nasıl yapalım ya.
Anladım giti bu işi.

En iyi Hosting firmaları Yurtdışı bence.

Bizim paketlerimizde xenforo'u sorunsuz çalıştırırsınız. Buna en büyük örnek bu sitedir zaten.

Bizim paketlerimizde xenforo'u sorunsuz çalıştırırsınız. Buna en büyük örnek bu sitedir zaten.
Bilmiyordum burda vardı ya şimdi çok kişi böyle boşu boşuna para verip böyle gereksiz hosting alıp çöp oluyor.
Bilseyidim burda alacaktım. biraz zaman geçsin lisansla beraber burdaki hostingi alırız o zaman yapacak bir şey yok.

Maddem hosting firmanız var açın bir site google,de insanlar boşuna hosting almasınlar yazık oluyor böyle.
Tüm emekler hiçe saymadan..!:(

Sizin sunucu anlık 7 10 k online kaldırma şansınız varmı? Anlamıdıım kadarıyla cpanel litespeed ve xeonfore için gelişmiş litespeed cache destek yok varsa bilgilendirirseniz sevinirim

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.