• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Ziyaretçi!
    Register here to benefit more from the forum

Xenforo hosting paketleri

dost

xF kullanıcı
xF kullanıcı
Web sitesi
ilimyuvasi.com
Arkadaşlar daha hosting süremin bitmesine 3 ay varken tekrar xenci paketimi yeniledim çünkü 9 aydır tek bir sıkıntı bile yaşamadım hemde sitemde çok eklenti olmasına rağmen.Belki bundan daha yüksek paketler da ucuza bulabilirsiniz ama emin olun böyle kaliteli ve her türlü sorunlarınıza destek olan bir ekip bulamazsınız. iyiki varsınız @LaDezs @netr0n @eTiKeT™

netr0n

xF Admin
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Arkadaşlar daha hosting süremin bitmesine 3 ay varken tekrar xenci paketimi yeniledim çünkü 9 aydır tek bir sıkıntı bile yaşamadım hemde sitemde çok eklenti olmasına rağmen.Belki bundan daha yüksek paketler da ucuza bulabilirsiniz ama emin olun böyle kaliteli ve her türlü sorunlarınıza destek olan bir ekip bulamazsınız. iyiki varsınız @LaDezs @netr0n @eTiKeT™
Bu güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz @dost aslında en güzel olan şeyde insanların aldığı hizmetten memnun olup bunu içtenlikle dile getirmesidir. Bunu insanlar bizi tercih etsin diye inanın söylemiyorum sadece herkes kaliteli hizmet alsın ve sorunsuz bir forum kullansın istiyorum. Bu yüzden hosting tercihlerinizi çok iyi araştırarak yapın hele hele kullanacağınız yazılım bir forum ise bu araştırmanızı çok daha derinlemesine yapın. ;)

LaDezs

" Hosting Uzmanı "
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
www.ladezs.com
Merhaba, Paketlerenizde SSL ve Sabit IP mevcutmu? değilse fark nedir?
Merhabalar ; Hosting Paketlerimizde "let's encrypt" sistemi ssl'i veriyoruz ve tüm hosting paketlerimiz belirlenmiş 3-4 ana VDS cihazindan verilmektedir . Bu cihazlarin sabit ip adresleri vardir. istek üzerine özel ip tanımlamasi tabikide yapilabilir skype ekleyin detayları konusabiliriz.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
760
Kullanıcılar
729
Son üye
IFrozenShadows