Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Hosting işine girmemizin nedenleri ise
1. Kendi ihtiyaçlarımıza karşılamamız.
2. Sürekli yanımızda olan bizi tanıyan kişileri bir nebze olsun rahatlatmaktır.
Ben niye mahçup kaldım o zaman bu konuda eTiKeT™ eTiKeT™ :) ya yanınızda değilim, ya/da düşmanınız mıyım?:confused: Hosting firması ile kıyaslamak istememiştim. Sadece netr0n netr0n 'un yazdığı hosting sorunun artık ortadan kaltığını anlatmak istemiştim. Kıyaslamak mı? Aklımdan bile geçmedi. Kendimi / ifademi yanlış anlattım sanırım. :(

Doğrudur netr0n netr0n ne diyebilirim ki? Keşke senin sunucuyu test etme gibi bir ihtimalim olsaydı. :) Daha önce sana bunu özelden de yazmıştım olumsuz cevap alınca öyle kaldı. Bir daha da açmadım bu konuyu :confused:

Evet Arkadaşlar Konu baya dağılmış tartişma ve sorunlar konusuna dönüş yapilmiş farkli firmalarin isimleri anilmiş burada bazi konuya değinmek istiyorum Konuyu toparlamak için!.

Sitemizde Bu Bölümü açma nedenimiz Kendimizin kullanmış olduğu sunuculardan sorun yaşan arkadaşlara yardımcı olmaktı.

Konuda A 'firmasi kötü B Firmasi Kötü C Firmasi Kötü şeklinde yorumlar gördüm bunlar yanlış düşünceler isimleri anılan firmalarin hepsi büyük firmalar bir çok kişi bu firmalardan ekmek yiyor . Firmaların branşları vardır misal A firmasi wordpress üzerine B firmasi eticaret üzerine C firması windows üzerine gibi uzar gider liste her firmanin uzmanlık alanı ve teknik ekibi farklıdır. ve yorumlarda geçen her firma gerçekten iyi firmalar ama bizim burada farklılık dediğimiz olay şu:

Biz bir firma değiliz biz bireysel olarak kişisel sunucudan ihtiyacı olan arkadaşlara belirli piyasa ücretleri karşiliğinda yardımcı olup hem dost hemde ticaret arkadaşı kazanmak burada amacımız budur.

Sadece Forum yazılımları test edilerek oluşturulmuş alt yapiyla hazırlanmış Linux Cihazlar'dan bahsediyorum size sadece forum sitelerinin stabil çalişmasi için oluşturulan cihazlar firmalardan bu yönle ayrılıyoruz firmalar hosting kelimesinin kapsadiği her script'i çalıştırabilecek şekilde hizmet veriyor bizde durum sadece belirli scriptlerde geçerli ilk önceliğimiz forum yazilimlari . Durum böyle olunca klasik düşünceler ve yorumlar meydana geliyor. Sitem ilk başlarda çok güzel çalışıyordu (1-2-3 sene) daha sonra site hiti arttı tamam arttı sitenin ihtiyacıda artti paketi yükselt devam et paket yetmedi cihaz kirala cihaz yetmedi sunucu al derken bu liste sitelerinizin ihtiyacına göre döngüye girer uzar gider. Kısaca olayın özü şu insanlarımız bilinçsiz sitelerinin ihtiyacına göre değilde ceplerinin imkanlarına göre paket ve rakam seçimi yapiyorlar. LİMİTSİZ - UN LİMİTED <<< bu kelimeler bizim toplumun ihtiyacını karşilayan kelimeler ne yazıkki ...

LADEZS'in NOTU:
Hosting - VPS - VDS - Dediacted Server.. Bunlar, tamamen sitenizin-sitelerinizin ihtiyacına göre belirlenmiş şekilde tercih edilmelidir!!!

1. Siteniz yeni sıfır veya hitiniz çok düşük sadece proje aşamasındasınız ( php sürümlerine bakılarak WEb hosting işiniz görür)
2. Sİteniz ilerlemeye uygun yarım k larda hiti günlük belirli ziyaretçi ve içerik giriş cikiş döngüsü var ve kullandiğiniz yazilim eklentileri var
(VPS-VDS sitenizin kaynak tüketim oranlarına bakılarak belirlenerek işinizi görür)
3. Siteler ve domainleriniz var hepsini çok rahat şekilde yönetmek ve geniş çaplı sitelerinizin kontrolünü elinizde tutmak istiyorsanız
Dediacted dediğimiz sunucular ile işinizini görebilir sitelerinizin yayın hayatına devam edebilirsiniz.

Bu konudada belirlemiş olduğumuz paketleri size sunduk ama herkes sorunlar öneriler şikayetlerle konuyu devam ettirdi :)

@ E Emre sana kim hizmet sunamayız dedi o ifadeyi pek anlamadım ücretsiz özel deneme yerimiz yok belki ona istinaden olabilir. Ama kullananlara bakarak görebilirsin :) illede test etmek istiyorsan bana skype üzerinen ulaş yardımcı olayım seve seve.

Sadece Site üyelerimiz için değil herkese bu hizmet açık kafasına takılan soru sormak isteyen kim varsa skypeden bana ulaşın yardımcı
olurum Destek Yapımızda var : ):

Ben niye mahçup kaldım o zaman bu konuda eTiKeT™ eTiKeT™ :) ya yanınızda değilim, ya/da düşmanınız mıyım?:confused: Hosting firması ile kıyaslamak istememiştim. Sadece netr0n netr0n 'un yazdığı hosting sorunun artık ortadan kaltığını anlatmak istemiştim. Kıyaslamak mı? Aklımdan bile geçmedi. Kendimi / ifademi yanlış anlattım sanırım. :(

Doğrudur netr0n netr0n ne diyebilirim ki? Keşke senin sunucuyu test etme gibi bir ihtimalim olsaydı. :) Daha önce sana bunu özelden de yazmıştım olumsuz cevap alınca öyle kaldı. Bir daha da açmadım bu konuyu :confused:

E Emre inan hatırlamıyorum nedeni ne idi. :)

yanlis anlasildim sanirim ben genel anlamda host kasdettim. ancak tabi ki xenforo icin optime bir host su an piyasada pek yok gibi sizin host haric. Veridyenden agzi yanmis biri olarak arkadaslara tavsiyem veridyenin yakinindan gecmeyin

Konuya dahil olmak zorunda kaldım çünkü ters giden bişey var :)

M Manley arkadaşımız daha önce host almak isteyen veridyen'den şaşmasın demişti. şimdi ise veridyene yaklaşmayın diye yorumu değiştirmiş.

İyi ya da kötü. Ben aldım ve çok pişman oldum. Kimse almak veya almamak zorunda değil. Ben memnun kalmadım. Şahsi görüşüm bu. Mesela wordpress kullanıyorsan bence çok memnun kalırsın. Çünkü wordpresse oldukça hakimler seni hiç yarı yolda bırakmazlar. Ama Xenforo kullanıyorsan Destekte sorun yaşayabilirsin. O yüzden ben xenforo'ya hakim bir host firmasına taşımaya karar verdim kısa süre içerisinde taşıyacağım.

Her firmanın artısı eksisi illaki olur. Mesela domaini isimtescilden alırım. 10 seneden fazladır oradan alıyorum. ama hostlarını kullanmam.

Doğru olan sen sana uygun firmayı bulacaksın mantık bu. Yoksa hatasız sorunsuz hizmeti bulamazsın insan oğlundan alıyosun hizmeti.

xenforogentrhosting.jpg

Xenforo Forum Yazılımı için Optimize Edilmiş Web Hosting Paketleri "Xenforo.Gen.TR" Farkıyla Sizlerle!!

*** Xen'e Merhaba Paketi ***

1 GB Disk Alanı

50 GB Aylık Trafik

2 Adet Veri Tabanı

Plesk Onyx 17 Kontrol Panel

Limitsiz Alt Özellik

*** Xen'Ci Paketi ***

3 GB Disk Alanı

100+ GB Aylık Trafik

5 Adet Veri Tabanı

Limitsiz Alt Özellik

*** Xen'le Yaşıyoruz Paketi ***

5+ GB Disk Alanı

250+ GB Aylık Trafik

10 Adet Veri Tabanı

Limitsiz Alt Özellik

**** Xen Bizim İşimiz Paketi ****

Limitsiz Disk Alanı

Limitsiz Trafik

Limitsiz Veri tabani

Limitsiz Alt Özellik

-Bu Paketlerimizde CPU Limiti Yoktur !!!

-Haftalik Yedekleme Ücretsiz.

- İhyaca Göre Özel Paket Belirleme

- FRANSA Lokasyon Sunucu Barındırma

- Adult-Spam-Bot Script Hariç Tüm İçeriklere

Uygun Barındırma

Önemli Not: Hosting Paketi Alan Bütün Müşterilerimize Xenforo Kurulum'u Ücretsiz!!!

(Lisansı Olan Kullanıcılarımıza Lisansları dahilinde, Lisansı olmayan Kullanıcılara Özel Test Edilmiş Güvenilir Dosyalar ile..)

64097443541246422587.png
s.a Toprak nasılsın ben vbulletin.web.tr Asidarbe nedicem prefabrik.info Hosting paketine kur xenforo yarın paran hesabında bil olurmu

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.