Xenforo hosting paketleri

Paradox

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Merhaba,
Ben uzun süre myBB'de çile çektikten sonra 2 yıl önce XenForo ile tanıştım.
Konuyla ilgili kısa bir sunuma buradan ulaşabilirsiniz.
Forum işlerine girdiğimden beri, 3-4 hosting firması ile çalıştım.
Genel olarak bir süre sonra forum kasmaya başlıyor ve firmalar ek paketler satın alırsam, sorunun çözülebileceğini söylüyorlar.
Bunlardan sıkıldım artık.
Yeterli PHP ve Veri Tabanı bilgim yok lakin, çok okuyan ve çabuk kavrayan birisiyim.
Buna rağmen zaman zaman beni aşan sorunlarla karşılaşıyorum.
Hosting firmamdan destek istiyorum, bana hiç yardımcı olmuyorlar.
Artık sorun yaşamak istemiyorum ve beni aşan durumlarda da hızlı bir şekilde destek almak istiyorum.
Belli ki siz XenForo konusunda tecrübelisiniz.
Ekteki görsele bakarak, benim için ne önerebilirsiniz?

1.png

LaDezs

Hosting Uzmanı
Yönetici
xF Admin
Merhaba,
Ben uzun süre myBB'de çile çektikten sonra 2 yıl önce XenForo ile tanıştım.
Konuyla ilgili kısa bir sunuma buradan ulaşabilirsiniz.
Forum işlerine girdiğimden beri, 3-4 hosting firması ile çalıştım.
Genel olarak bir süre sonra forum kasmaya başlıyor ve firmalar ek paketler satın alırsam, sorunun çözülebileceğini söylüyorlar.
Bunlardan sıkıldım artık.
Yeterli PHP ve Veri Tabanı bilgim yok lakin, çok okuyan ve çabuk kavrayan birisiyim.
Buna rağmen zaman zaman beni aşan sorunlarla karşılaşıyorum.
Hosting firmamdan destek istiyorum, bana hiç yardımcı olmuyorlar.
Artık sorun yaşamak istemiyorum ve beni aşan durumlarda da hızlı bir şekilde destek almak istiyorum.
Belli ki siz XenForo konusunda tecrübelisiniz.
Ekteki görsele bakarak, benim için ne önerebilirsiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 5251
Merhabalar sitenizi inceledim Normal Hosting'lerde siteniz sorun yaratabilir anlik yavaşlama ve kesintiler gibi. Sİteniz için orta ve üst düzey VDS ve VPS gerekmektedir. Hatta Başlangıç Düzeyinde Dedicated bile olabilir. En az 2 cpu 4gb ram işinizi görecektir bunu yaninda ssd disk tercihi keisnlikle önerimdir.
yurtdısı hattını lokasyon olarak seçerseniz sitenizin çalişmasi stabil olarak saglanir.

bu hizmeti size almanya lokasyon olarak sağlarım DM yoluyla veya skype üzerinden bana ulaşabilirsiniz.