Xenforo hosting paketleri

mkucuksari

XGT Smod
Yönetici
XGT Smod
Skype adresi için pm istedik dönüş yapılmadı hosting i aldığımızda nasıl bir destek sağlacaksınız merak ettim suan..
Destek konusunda hiç şüphen olmasın. Şu ana kadar bu konuda sorun yaşayan bir kullanıcımız bildiğim kadarıyla hiç olmadı çok şükür. Muhtemelen arkadaşlar mesajınızı görmediler, @netr0n veya @LaDezs ilk fırsatta size geri dönüş yapacaktır.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Skype adresi için pm istedik dönüş yapılmadı hosting i aldığımızda nasıl bir destek sağlacaksınız merak ettim suan..
Burdaki konular onay kutusunda geçiyor bu yüzden mesajınız görülmemiş,mesajlarınızı onayladım fakat hosting hizmeti ile ilgili bazı gelişmeler var @LaDezs burdan bilgi verecektir.

LaDezs

Hosting Uzmanı
Yönetici
XGT Admin
Web sitesi
www.ladezs.com
Merhabalar ;

Öncelikle @OzZy mesajınız onay sürecinde olduğu için konuya yansimadi bu nedenle görmedim yazdiğinizi k.bakmayınız. (skype adresim imzamda yazili istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz )

Genel olarak bir açıklama yapacağım xenforo hosting satışımızı durdurduk.

Cloud cihaz
VPS
VDS
Dedicated Server

Hizmetleri sağlıyoruz şuan itibarı ile paylaşımlı hostinglerimizde performans sorunları yaşadik bir cihaza birçok siteyi barındırma
özellikle forum sitelerini sorguları ve performansı ufakveya büyük çapli etkiliyor bu sorunların çözümü niyetiyle kişisel cihaz satışına
devam etmekteyiz.

Yakın zamanda güncel lokasyon ve fiyat bilgisi ile cihazlarımızı sayfamızda listeleme yapacağız.

Google ads alanı