Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Custom Postbit

by__emrah

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Xenforo Ultimate kullanıyorum fakat avatar kucuk yuvarlak onun yerıne bu sekılde buna benzer daha iyi nasıl yaparız
images

Bugün paylaşacaktım nedenini aşağıda söyleyeceğim. İki buçuk gündür yatmadığım için uyuya kalmışım. Yeni uyandım yemek yemeden pc başına oturdum birde baktım dalga geçiyor filan yazılmış. Ben bir yeri yapacağım diye saatlerce değil günlerce uğraştım. Yardım için beklediğim konularda yeri geldi kaç gün bekledim. Bildiğini bildiğim kişiler benle bakalım ne yapabilecek, yapabilecek mi diyerek ve ya başka sebeplerden yardımcı olmadılar. Dün aynısı size de oldu ama siz hem hazır olsun hem hemen olsun istiyorsunuz. Ben dün 10 dakika bile sürmeyen araştırma ile buldum. Bugün başka birisi başka bir konu bulmuş ve paylaşmış. Umarım işinizi görmüştür, çünkü konu açıp paylaşmayacağım tüm hevesim kaçtı.

Gelelim paylaşımı bugün yapcak olmamın sebebine. Müşterisi olduğum bir sitede kaç gündür bir eklentiyi bekliyorum indirebilmek için. İndirme izinlerim alınmış. Yöneticilerine ulaştım bana w*r*z site sahibi veya yöneticisi misin gibi sorular yöneltildi.

Sebeplerinden biri eskiden kullandığım ve kendisinin eski ortağının da kullandığı bir avatarın, benim önceden kullanmış olmam ve onların sitesinde hep o avatarı kullanmış olmamdan ve bu avatarı w*r*z sitesinde kullanan kişilerden dolayı benim w*r*z site yönettiğimi düşünmeleri.

İkinci sebepleri ise ürünlerinin w*r*z sitelerde bulunması. Bana yönetilen başka söz ise eski sürümlerinin de indiriliyor ve o sitelerde paylaşılıyor olması idi. Geçen seneden önce arşivim vardı her temayı eklentiyi her sürümünü indirir arşivime koyardım. Sebebi bana ve sitede yardım arayan kişilere lazım olması ve olabilmesiydi. Dün bu sebeplerden zan altında kaldım. Geçen biri yardım istedi kendi işimi bıraktım bir buçuk saat w*r*z sitelerde eklentiyi aradım buldum ve yardım ettim. Bu da konusu; Nasıl yapılır ? - Sunucu türü simgesini nasıl eklenir

Neyse çok yazdım son birkaç şey daha.

netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

Sitesini belirtmeyen üyeler XenForo Sorunları ve bunların çözüm yolları forumunda yardım talep edemesin bence. Bu husus da benim sizin ve yardımcı olabilecek birçok kişinin site belirtilmediği için yardımcı olamadığını görüyorum.

Neyse herkese hayırlı geceler, hayırlı ramazanlar kafanızı şişirdim kusura bakmayın :) :) :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.