Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Custom Postbit

by__emrah

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Xenforo Ultimate kullanıyorum fakat avatar kucuk yuvarlak onun yerıne bu sekılde buna benzer daha iyi nasıl yaparız
images

Hostinginiz ile görüşün muhtemelen save(kayıt) işlemi sırasında mod_security kaynaklı hata alıyorsunuz.mod security kapatmalarnı isteyin onun dışında hostinginizi değişmeniz gerekecektir. Çünkü ileride bu tarz hatalar ile sık karşılacaksınız. İyi forumlar.

Hostinginiz ile görüşün muhtemelen save(kayıt) işlemi sırasında mod_security kaynaklı hata alıyorsunuz.mod security kapatmalarnı isteyin onun dışında hostinginizi değişmeniz gerekecektir. Çünkü ileride bu tarz hatalar ile sık karşılacaksınız. İyi forumlar.
En son Tema özellekleri Grup mesajlar - Mesaj kullanıcı bilgisi blok genişliği 170px olarak değiştirn grup mesajları bulamadım

Sağ üstten aratın.
Mesaj kullanıcı bilgisi blok genişliği

örnek url
admin.php?styles/default-style.1/style-properties/group&group=message#sp-messageUserBlockWidth

Herşeye bir ölçü lazım :) değerleri düzgün girmek gerekli.

mevcut postbit eklentisi ile çakışıyor da olabilir.

130px avatara 140 150px te mesaj genişliğine verilince orantılı bir görüntü oluşuyor.

Herşeye bir ölçü lazım :) değerleri düzgün girmek gerekli.

mevcut postbit eklentisi ile çakışıyor da olabilir.

130px avatara 140 150px te mesaj genişliğine verilince orantılı bir görüntü oluşuyor.
ultımate post bıtt kullanıoyrum omuyor 50 extraless de avatar da 50 px bıle yapotım hala kocaman

Biraz css biraz xenforo ayarıyla yapmanız lazım bu zevke göre değişir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.