Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Custom Postbit

by__emrah

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Xenforo Ultimate kullanıyorum fakat avatar kucuk yuvarlak onun yerıne bu sekılde buna benzer daha iyi nasıl yaparız
images

ben buraya 2 - 3 tane kare avatar posbit tema paylaşımı yaptım... aslında biraz araştırsanız emek harcamış sayılırsınız :D kare avatar ve posbitler temaya işleniyor sistemin kendi 6' gen kodlamalı ovalliğini alamazsınız... radius falan bunlar tema üzerinde oynamalar..
her siteye ayrı olarak kare avatar posbit yapılıyor... çünkü auto ölçek olayı sisteme göre değişiyor .. hem css var hem kod satır alanı değiştirme hemde parametre değeri girme olayı var...

demek istediğim şu birisine anlatım yaparsan onun sitesi için olur o anlatım diğerleri faydalanamaz.. paylaştığım default edit temalara bi bakın öyle birşeymi istiyorsunuz ? veyada profilimdeki sitede öyle kare ..

ama anlık yapamam yapanlar varsada yapsın . tam boy aldırmak zahmetli

% de eklersen arada sırada avatar kaybolur gelir okus pokus hesabı ?

% de eklersen arada sırada avatar kaybolur gelir okus pokus hesabı ?
aslında basit biliyon abi :D ben anlatır söylerimde .. taktikler ne ona bakıyorum başka bir kolayı varsa bende onu seçerim :D yoksa derim anlatırım şu bu diye sakladığımdan falan filan değil sdadasff

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.