Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Custom Postbit

by__emrah

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Xenforo Ultimate kullanıyorum fakat avatar kucuk yuvarlak onun yerıne bu sekılde buna benzer daha iyi nasıl yaparız
images

uğraşması öyle ama sana bana basit aslında .. uğraşırsan basit ksadfkjsh bunun bi ara eklentisi vardı.. sormuştum nasıl iyimi diye :D arkadaş burdamı bilmiyorum burdan birisiydi.. iyi senin ordan güzel duruyor dedi... tamam dedim benim hanımın yaptığı oval dikdörtgen avatarı attım şunu bi denesene dedim.. avatarı koydu avatarın köşeleri ve altı yok dlaslkgkdgh yani olay kare yapmaksa oluyor xenforo kendi içinde var zaten... odaklamak ve tam boy içeri almak sıkıntı... cropluyor ne kadar kod girersen gir.. anlatıyorum anlamıyorlar... göster diyor :D lan neyi göstercem anlatıyorum işte şu bu .. ' ki anlatamıyorum aslında bırak yapayım çıkayım geçmişten bak diyorum.. ya ego ya kibir.. o yüzden ben yardımı üstü kapalı yarım ağızlı ediyorum artık bazı konularda .. :D

tam boy aldırmada sorun yok sorun bloğu aşması :) çözecem :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.