XenForo 2.0.10 Türkçe dil paketi

Türkçe Yama XenForo 2.0.10 Türkçe dil paketi 3.9.1

indirmek için izniniz yok

ertunc23

Yeni kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Çok teşekkürler.Yeni bir forum sitesi serüvenine başlıyorum.Hayırlısı olur inşallah.

fragger

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Selam,

2.0.7 sürümünde xenforo admin paneline girişte sorun yaşadığım için 2.0.10 sürümünü yükleyerek sıfırdan bir kurulum yaptım. Admin paneline giriyorum, dil veya tema yüklemek istediğimde XML dosyası seçin uyarısı geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? @eTiKeT™

DİL

1540140456990.png

TEMA

1540140390570.png

sirvanhan

Yeni kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Gereksiz mesaj yazımından ötürü bu uyarı verilmiştir. Tekrarında süresiz uzaklaştırılacaksınız.
teşekkürler

felixabi

Yeni kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Gereksiz mesaj yazımından ötürü bu uyarı verilmiştir,ve forumda 10 gün uzaklaştırılmıştır!
efso!

kappadox

Aktif kullanıcı
xF 2 kullanıcı
Öncelikle emeğinize sağlık demek istiyorum. Küçük bir detay dikkatimi çekti çeviride onu aktarmak istedim kullandıkça da bu tarz ayrıntıları aktarmaya çalışacağım.

Konu altında beğen butonuna basıp beğeniyoruz yani like... Bu noktada sorun yok ama Dislike çevirisi Beğenme şeklinde çevrilmiş. Türkçe anlam bütünlüğüne göre bunun Beğenmekten Vazgeç olarak çevrilmesi daha uygun olur. Çünkü Beğenme butonuna bastığımızda mevcut beğenmemiz geri almış oluyoruz. Ben kendi forumumda bu şekilde düzeltim. Çeviriyi geliştirmek adına etkili olacağını düşünüyorum.