Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Ads Manager 2 by Siropu Türkçe Yama

Türkçe Yama Ads Manager 2 by Siropu Türkçe Yama 1.0.1

indirmek için izniniz yok

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Ads Manager 2 by Siropu Türkçe Yama - Ads Manager 2 by Siropu Türkçe Yama Paketidir.

Merhaba arkadaşlar, XenForo.Gen.Tr olarak çok kapsamlı bir eklentiyi daha Türkçe'ye çevirip sizlerin kullanımına sunuyoruz. Eklenti Ads Manager 2 by Siropu (Reklam yöneticisi) eklentisine ait Türkçe yama paketidir. Eklenti XenForo.com üzerinden 49.99 € fiyatı ile satılmaktadır. Türkiye'de de bir çok forum bu eklentiyi kullanmaktadır. Eklenti hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcılarımız aşağıdaki yazıyı okuyarak bilgi edinebilirler.

Kullanılabilir 11 reklam türü...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Şu reklam eklentisine bakıyorum da, yıllarca smfde sürünmüşüz vallahi.

etiket eklenti bende mevcut türkçesini buradan indirdim zip dosyası olarak yükledim hata verdi

Zip dosyası olarak yükleyemezsiniz zaten. Eklenti değil bu, Türkçe yama.

Dil dosyanızın üstüne yükleyeceksiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.