XenForo 2.0.10 Türkçe dil paketi

Türkçe Yama XenForo 2.0.10 Türkçe dil paketi 3.9.1

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
Öncelikle emeğinize sağlık demek istiyorum. Küçük bir detay dikkatimi çekti çeviride onu aktarmak istedim kullandıkça da bu tarz ayrıntıları aktarmaya çalışacağım.

Konu altında beğen butonuna basıp beğeniyoruz yani like... Bu noktada sorun yok ama Dislike çevirisi Beğenme şeklinde çevrilmiş. Türkçe anlam bütünlüğüne göre bunun Beğenmekten Vazgeç olarak çevrilmesi daha uygun olur. Çünkü Beğenme butonuna bastığımızda mevcut beğenmemiz geri almış oluyoruz. Ben kendi forumumda bu şekilde düzeltim. Çeviriyi geliştirmek adına etkili olacağını düşünüyorum.
Bu şeklide çevirilmemisinin sebebi çok uzun bir cümle oluyor ve bu gibi alanlarda bu kadar uzun cümleler karışıklığa yol açıyor.

ALTANIL

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Mesajları okudum çekinerek yazıyorum uyarı yememek için :) Ben buradan indirdiğim dosyayı import ettim fakat site Türkçeleşmedi. Sebebi nedir acaba? Forumu da araştırıyorum çok yeniyim fakat bu problemle ilgili bir konu bulamadım. Eğer böyle bir konu varsa rica etsem bana linkini yollayabilir misiniz?

mkucuksari

XGT Smod
Yönetici
XGT Smod
Web sitesi
www.rckolik.com
Mesajları okudum çekinerek yazıyorum uyarı yememek için :) Ben buradan indirdiğim dosyayı import ettim fakat site Türkçeleşmedi. Sebebi nedir acaba? Forumu da araştırıyorum çok yeniyim fakat bu problemle ilgili bir konu bulamadım. Eğer böyle bir konu varsa rica etsem bana linkini yollayabilir misiniz?
Sebebini hala net olarak bulamadık ama bazı hoşlarda bu sorun ortaya çıkıyor. Şu konuya bir göz atın, belki yardımcı olur.

Video - Dil Dosyası Yüklerken Oluşan Beyaz Sayfa Sorunundan Kurtulma