Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği XenForo 1.5.8 için İstediğim Eklentiler

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

SomeGuy

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Eklentileri bulamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz? İşte istediğim eklentiler;
  1. XenForo 1.5.8 için Media Gallery,
  2. XenForo 1.5.8 için Tablo Eklentisi.
Çok az olduğunu biliyorum. Fakat bu konu için bildiğim kişileri etiketliyorum: netr0n netr0n , mkucuksari mkucuksari Ugur Ugur

Media Gallery eklentisi Xenforo'nun kendi $60 eklentisi. Bu tür lisanslı eklentilerin burada paylaşılması yasak ve yasal yaptırımları var.

Diğer taraftan neden illa ve ısrarla 1.5.8 ? Mesela neden 1.5.21 değil, ya da XF 2.0

Sitene baktım şu an anladığım kadarı ile zaten sıfırdan kuruyorsun. Eğer öyle ise bu kadar eski bir sürüm ile başlama hep sıkıntı olacak. Istediğin tema ve eklentilerin %99 bu kadar eski sürümü desteklemeyecek.

XenForo 1.5.8 Premium'u nasıl en son 1.xx'ye güncelleyebilirim hocam?

XenForo 1.5.8 Premium'u nasıl en son 1.xx'ye güncelleyebilirim hocam?
Sıfırdan bir site mi kuracaksın, yoksa mevcut üye ve konuları olan bir eski siteyi yeniden mi hayata geçireceksin ?

Elindeki Xenforo 1.5.8 lisanslı bir ürün mü, yoksa Crack - Null mu ?

Sıfırdan bir site mi kuracaksın, yoksa mevcut üye ve konuları olan bir eski siteyi yeniden mi hayata geçireceksin ?

Elindeki Xenforo 1.5.8 lisanslı bir ürün mü, yoksa Crack - Null mu ?
Sanırım lisanslı gibi görünüyor. Zip dosyası şöyle yazıyor: "XenForo 1.5.8 Premium PHP İndir w*r*z".

Sanırım lisanslı gibi görünüyor. Zip dosyası şöyle yazıyor: "XenForo 1.5.8 Premium PHP İndir w*r*z".
w*r*z = Crack yani lisansız.

Neyse anladığım kadarı ile bir şekilde eline bu sürümün bu çok eski crack lisansı eline geçti ve sıfırdan forum kurmak istiyorsun.

Bu durumda hiç 1.5.XX ile uğraşma ve direk XF-2 ile başla. XF-2 lisanslı satınalabileceğin yer malum official yer ve yıllık $140 .

Buy XenForo | XenForo

Sormadan söyleyeyim burada Crack, Null, w*r*z yazılım bulamazsın. Dolayısıyla ya satınalacaksın ya da başka yerlere bakacaksın.

XF-2 nasıl kurabilirim diyorsan :

Video - XenForo 2 Kurulumu Nasıl Yapılır

w*r*z = Crack yani lisansız.

Neyse anladığım kadarı ile bir şekilde eline bu sürümün bu çok eski crack lisansı eline geçti ve sıfırdan forum kurmak istiyorsun.

Bu durumda hiç 1.5.XX ile uğraşma ve direk XF-2 ile başla. XF-2 lisanslı satınalabileceğin yer malum official yer ve yıllık $140 .

Buy XenForo | XenForo

Sormadan söyleyeyim burada Crack, Null, w*r*z yazılım bulamazsın. Dolayısıyla ya satınalacaksın ya da başka yerlere bakacaksın.

XF-2 nasıl kurabilirim diyorsan :

Video - XenForo 2 Kurulumu Nasıl Yapılır
Sıfırdan kurmak istemiyorum güncellemek istiyorum. Eklentileri ben kodlayım mı peki?

SomeGuy SomeGuy, bedava sunulan yazılımlara ne kadar güvenebilirsin ki ... Kuracağın sitenin geleceğini düşünüyorsan bunlardan uzak dur. Ki kaldıki burada bu platformda yasal olmayan dosyalar paylaşılmaz

XENFORO resmi sitesinden yazılımı satın alıp kurmalısın..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.