Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği TC onay eklentisi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

ozancan35

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar herkese merhaba. TC onay eklentisi arıyorum, satan bir arkadaş vardı ona da ulaşamadım bir türlü. Başka satan var ise almak istiyorum.

xenforo.web.tr A apocalypse o eklentinin yazarıdır. Bir kaç arkadaş daha yazdı bu şekilde bana. Bende kendisine yönlendirdim ama ulaşamadıklarını söylediler. Kendisine whatsapp üzerinden yazdım ama daha bir geri dönüş alamadık. Hazırda yapılmış olan bir eklentiyi satan xenforo destek sitesi var. O yüzden kodlayıp vermekte istemiyoruz, bu sebeple bir kaç gün daha bekleyip geri dönüş yapmasını beklemek daha doğru olacaktır.

Selim ile görüştüm bugün, kendisi yoğun bir dönemde olduğu için geç dönüş yaptığını ama eklentilerinin burada xenforo.gen.tr de satışta olacağını söyleyebilirim. Bir kaç gün içerisinde burada olur eklentileri.

Selim ile görüştüm bugün, kendisi yoğun bir dönemde olduğu için geç dönüş yaptığını ama eklentilerinin burada xenforo.gen.tr de satışta olacağını söyleyebilirim. Bir kaç gün içerisinde burada olur eklentileri.
Tekrar merhaba, acaba ne zaman eklentiler satışa çıkar?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.