Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Site içinde Geri Sayım Aracı

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

amiqos55

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar xf2 kullanıyorum paralı bir eklentisi var ücretsizini bulabilirmiyim basit birşey olması gerek? :)

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam durum hakkında bilgi verebilme şansınız varmı acaba?
Ne yazık ki halen bir gelişme yok,bir ara başlamaya niyetlendim ama istediğim gibi bir js ile sayım yapan görsel ve işlevsel olara iş görecek hazır bir kod yapısı bulamadım. Genelde çok kalabalık ve gereksiz bir yapıda olanları gördüm sonra diğer işe devam ettiğim için bıraktım.
Ama dediğim gibi yazacağın önünde sonunca :)

Ne yazık ki halen bir gelişme yok,bir ara başlamaya niyetlendim ama istediğim gibi bir js ile sayım yapan görsel ve işlevsel olara iş görecek hazır bir kod yapısı bulamadım. Genelde çok kalabalık ve gereksiz bir yapıda olanları gördüm sonra diğer işe devam ettiğim için bıraktım.
Ama dediğim gibi yazacağın önünde sonunca :)

eTiKeT™ eTiKeT™ Bunu ben devralayım mı?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.