Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Resource Manager ile üyelerin satış yapabilmesi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

toprakuzuner

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Resource Manager ile üyelerin dosya yükleyip bunu site üzerinde satabilmesi mümkün mü, veya bunun yapılabilmesi için hangi eklentileri kurmalıyım. Üyeler profillerinde cüzdana sahip olucak buraya para yüklediklerinde atıyorum benim 2checkout hesabıma gelicek, daha sonra bu cüzdandaki paralarını çekme talebi oluşturup benim onayımla kendi kartlarına geçirebilecekler. Aradığım sistem bu şekilde buna benzer plugin bilen varsa yazarsa sevinirim

Ödeme alanında sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum. Kredi sistemi olan bir sistem de işini görecektir. Bu eklenti tam size göre [DBTech] DragonByte Shop en azından kredi de tanımlaması yapabilirsiniz kullanıcılara. Örneğin kullanıcı size bir ödeme yapar, siz de ona sitede kullanabileceği bir kredi ayarlarsınız.

Ödeme alanında sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum. Kredi sistemi olan bir sistem de işini görecektir. Bu eklenti tam size göre [DBTech] DragonByte Shop en azından kredi de tanımlaması yapabilirsiniz kullanıcılara. Örneğin kullanıcı size bir ödeme yapar, siz de ona sitede kullanabileceği bir kredi ayarlarsınız.
evet öyle de olur tesekkurler

hocam bu eklenti sanırım sadece üyelerin site içerisinde bir takım yetkiler özel alanlar satın almalarına yarıyor, bu puanlarla bi ürünü satın aldığında ürün ekranında download butonunun çıkmasını sağlayabilmem lazım öyle de bir destek sunmuyor galiba

hocam bu eklenti sanırım sadece üyelerin site içerisinde bir takım yetkiler özel alanlar satın almalarına yarıyor, bu puanlarla bi ürünü satın aldığında ürün ekranında download butonunun çıkmasını sağlayabilmem lazım öyle de bir destek sunmuyor galiba

Tam tersine ürün alımlarında indirme alanı var bu eklenti de. Beklentiniz tam olarak nedir bilmiyorum ama uzunca bir açıklaması var ilgili linkte. İngilizceniz yoksa ise translate ile çevirip okuyabilirsiniz.

Tam tersine ürün alımlarında indirme alanı var bu eklenti de. Beklentiniz tam olarak nedir bilmiyorum ama uzunca bir açıklaması var ilgili linkte. İngilizceniz yoksa ise translate ile çevirip okuyabilirsiniz.
hocam beklentim indirmelerin satılabilir olması ve üyelerin de satış yapabilmesi, baktım aslında hatta plugini de kurdum ama istediğim olayı bulamadım içerisinde, bi ürün oluştururken item types soruyor item typesda da böyle şeyler var

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201008-221427_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20201008-221427_Samsung Internet.jpg
    267 KB · Görüntüleme: 4
Üyelerinde satış yapabilmesi ve bu satışında tek bir ödeme alanında toplanmasını istiyorsunuz. İlk verdiğim eklenti buna benzer bir işlem yapıyor ama ödemenin tek bir hesaba aktarılması ve sonra onayın verilmesi vs işler burada karışıyor işte. Ama bu dediklerinize en yakın yöntem ilk verdiğim eklenti, bunu da kaynaklar alanından kullanabiliyorsunuz. Ama ülkemizde ödeme sistemlerinde sıkıntı olduğu için bu alanda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Verebileceğim bilgiler bunlar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.