Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Resource Manager İçin Sosyal İndirme Kilitlemesi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

wpopti

Kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar xenforo 2 kullanmaktayım resource manager için sosyal kilitleme mevcut mu acaba şu şekilde
7728
Mevcutsa lütfen yardımcı olur musunuz veyahut bunu yapabileceğim bir kod var mı

İnsanların dosyayı veyahut kaynağı indirmeden önce sosyal beğeniye veyahut takipe zorunlu kılabileceğimiz bir eklenti yok mu hocam

Dediğim gib şuanda sitemizde bulunmamaktadır. Xenforo camiasındanad görmedim bunu kullanan alt yapısı xenforo olan siteler mevcutmudur.

Dediğim gib şuanda sitemizde bulunmamaktadır. Xenforo camiasındanad görmedim bunu kullanan alt yapısı xenforo olan siteler mevcutmudur.
Gezdiğim forumlar arasında denk gelmedim ama böyle bir eklenti olsa çok güzel olur diye düşünüyorum,tekrar ilginize minnettarım teşekkür ederim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.