Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Öne Çıkan Ticaret İlanları Eklenti

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

yusufguney

Kullanıcı
Aktif Lisans
Kullanıcı
Merhaba arkadaslar altaki gibi sadeçe tiçaret ilanları için böyle bişsey istiyorum diyer konular için deil hazırda böyle bi eklenti varmi bide yazabilcek varsa bana ulaşabilirmi...

Screenasshot.png

Şu ücretli eklenti işinizi görecektir.

Modern Statistics - XenForo 2 Add-on

Canlı demo olarak benim sitemdeki şu başlıklara bakabilirsiniz. Belirlediğiniz bölümlerde açılan konuları liste halind sıralayabiliyor.

RCKolik

Screenshot_1.jpg

Tasarım derken menüler yukarı, sağa sola değişebiliyor. İsteye bağlı.

Screenshot_3.jpg
Renkleri de sen css ile istersen özelleştirebilirsin. Ben benim tema siyah olduğu için butonları siyah yaptım mesela. İstersen sen mavi de yapabilirsin.

Screenshot_5.jpg

benim istediğim whm araçındaki gbi hosting ilanları sunucu ilanları gibi

benim istediğim whm araçındaki gbi hosting ilanları sunucu ilanları gibi
Bildiğim kadarıyla mevcut hazır en uygun eklenti bu. Eğer illa istediğiniz gibi olsun derseniz bunun için eklenti yazdırmanız gerekecek.

Şöyle bir durum var "öne çıkan" öne çıkan mantığı her zaman kullanıcı insiyatifindedir. Yani bir kullanıcı,yönetici XXX konuyu öne çıkarır ise görünemesi gerekir. Sanırım arkadaşda bunu istiyor yani XXX Forumdan son mesajlar,konular listelemek değilde. XXX Forumdan öne çıkarılış konuları listelemek.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.