Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Öne Çıkan Konular Ayrı Sayfada

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

seyrani

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Forumda çeşitli konuları öne çıkarmak için @etiket in yazdığı öne çıkan konular eklentisi mevcut.Bu sitenin anasayfasında yer alıyor. Hani böyle değil de ayrı bir sayfada benim seçtiğim konuların resimli şekilde listeleneceği bir eklenti mevcut mu? Portfolyo şeklinde tasarımlar oluyor

gibi

böyle bir şeyi yapan eklenti var mı ya da nasıl yapılır?

etiket in eklentisiyle ayrı sayfada oluyormuş.gerek kalmadı.:)

eTiKeT™ eTiKeT™ yukarıda bahsettiğim şey sizin eklentiniz ile oluyor

• InvalidArgumentException: Macro public:xgt_OneCikan_Konular_macro :: XGTOneCikanKonu() error: xgt_onecikan_konular adlı bir widget_key ile tanımlanan widget yok
  • src/XF/SubContainer/Widget.php:80

/onecikan-konular/ şeklinde ayrı sayfada gösterebiliyorum öne çıkan konuları.ben anasayfada gözükmesini istemiyorum sadece ayrı bir sayfada gözükmesini istiyorum. bunu yaptım bu şekilde ama admin panelde hata birikiyor.sanırım anasayfa gözükmesi gereken widgeti sildiğim için. eklenti ayarlarında da gözükme yeri olarak 3 seçenek var ben üçünü de istemiyorum sadece ayrı sayfada listelemek istiyorum. olmadı hata iletisi birikecek ara ara sileceğim. çözümü var mı diye sormak istedim.

kendim yazıyorum durmadan mesajı editleme 1 dakika sınırlı olduğu için belki başkasının da işine yarar. eklenti ayarlarından eklenti aktif tikini kaldırınca oluyor. ayrı sayfada gözükmeye devam ediyor. anasayfada gözükmüyor ve hata iletisi gelmiyor

@etiket eklenti aktif tikini kaldırınca doğal olarak konulardaki öne çıkarma kısa yolu da gidiyormuş. Yani yine başa dönmüş oldum. Konu öne çıkarılacağınca eklentiyi aktif yapıp sonra kapatmak şu an çözüm gibi duruyor . Belki eklenti güncellendiğinde bir ayar eklenebilir

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.