Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği OGimage Sistemi - Open Graph Optimizer 2.2x

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli XenGenTR ailesi,

OGimage Sistemi - Open Graph Optimizer eklentisi mevcut site içerisinde fakat 2.2x arıyorum. Sosyal ağlarda konu linki paylaştığım zaman konu içerisindeki görseller çıkmıyor maalesef. Alternatif bir öneriniz var ise seve seve dinlerim.

Teşekkür ederim.

Merhaba değerli XenGenTR ailesi,

OGimage Sistemi - Open Graph Optimizer eklentisi mevcut site içerisinde fakat 2.2x arıyorum. Sosyal ağlarda konu linki paylaştığım zaman konu içerisindeki görseller çıkmıyor maalesef. Alternatif bir öneriniz var ise seve seve dinlerim.

Teşekkür ederim.

Sanırım bu değil istediğim.

pahalı ama bence aradığın şey tamda bu dostıum

pahalı ama bence aradığın şey tamda bu dostıum
Hocam maalesef bu değil, benim sitemin ikonu sosyal ağlarda görünüyor fakat konu içerisinde herhangi bir görselin görünmesini istiyorum paylaşımlarımda.

açıklamsında diyorki.
Açıklama:

Açık grafik için iş parçacıklarındaki ilk eki kullanır.

Facebook veya Twitter'da yeni bir gönderi oluştururken, açık grafik işlevi, yeni gönderinin resmi olarak konunuzdaki ilk gömülü eki kullanır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.