Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? nasıl türkiyede geçerli bir ödeme yöntemi ekleyebilirim

HDFatih

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
kripto ödeme yönteminin eklentisini buldum ama türkiyede biraz sorun olduğu için onu eklemek istemiyorum ibanda uğraştırır başka birşey yokmu?

İngiltereden posta adresi aldım paypal a orayı göstercem. Bankayı yurt dışı bankasını kaydetcem. Girişleride ücretli vpn ile yapınca sabit fazla sorun çıkacağını sanmıyorum. Ben diğer paypalı kaç senedir kullanıyordum yeni block yedim.

Bu arada paypal fatura istediğinde bankaya adres güncellemesi yapıp banka dökümü alıyorsun. o belgeyi atıyorsun paypala sonra tekrar adresini türkiye olarak değiştir. Bankadan yana sıkıntı yok Zaten sorun paypalı kullanman degil türkiyeden kulanman. Paypala adresi ingiltere giriyorsun adın soyadın türk vs olduğunu bilgilerini doğru gireceksin ki doğrulama istediğinde yapabilesin. Türk'üm ama yurt dışında yaşıyorum dediğinde sorun olmuyormuş :) Dediğim gibi mesele türk olman değil türkiyeden işlem yapmaya çalışman...
vpn nereden ve bedava vpn ler olurmu ve posta adresini nasıl aldın (biliyorum detayına giriyorum kusura bakma)

UK Postbox - The UK's Online Post Office adresinden posta alabiliyorsun. Tüm bilgilerini doğru girmek zorundasın yoksa patlarsın. Ücretsiz paketini alsan yetiyor. Banka olarak da wise.com buraya da tüm bilgilerini doğru girmek zorundasın. Her ikisi kimlik belgesi ve selfie foto istiyor. Banka hesap doğrulaması için 20€ veya 20£ istiyor ve 20£ yatırdım Bankanın kimlik doğrulamasını bekliyorum 3 gün işinde doğruluyorlar.
Hat da gelince Vpn ile paypal hesabı açacağım yeni. Vpn de gösterdiğin adres üzerinden giriş yapman lazım ip olarak. Yani ingiltere olarak göstereceğimiz için sürekli ingiltere konum olarak londra seçtiğimizden londra üzerinden ip sürekli değişeceğinden ileride telefon ve kimlik doğrulaması isteyebilirler. Telefon doğrulama sıkıntı olmayacak kimlik bilgilerini de atıp bu adreste yaşıyorum diyeceksin. Tek farklı göstereceğin yer paypala adres bilgin gerisi doğru bilgi olacak yoksa yine patlarsın :)

Ben türkiye banka kartı ve sürekli değişen ip ile kaç senedir kullanıyordum paypal 2 kere patladım daha o da telefon yüzünden tel no olsa yine sorun yok ama receive sms lerde sürekli tel değişiyor ve herkes doğrulama yaptığında kullanılmamış tel no bulmak sıkıntısı doğrulayamıyorsun.

Yani bu yöntemlerle patlayacağını sanmıyorum.

Bugün 500 den fazla receive-sms nosu denedim kullanılmamış bulamadım. Sonra bu yöntemi buldum zaten :)

Bu arada satış vs gibi durumlarda şirket hesabı vs açarsan paypala sıkıntı veya bireysel hesapta işlem hacmi büyükse vs baya gelişmiş doğrulama istiyorlar sıkıntı yaratabiliyor ama işi bilen onu da atlatıyormuş :)

UK Postbox - The UK's Online Post Office adresinden posta alabiliyorsun. Tüm bilgilerini doğru girmek zorundasın yoksa patlarsın. Ücretsiz paketini alsan yetiyor. Banka olarak da wise.com buraya da tüm bilgilerini doğru girmek zorundasın. Her ikisi kimlik belgesi ve selfie foto istiyor. Banka hesap doğrulaması için 20€ veya 20£ istiyor ve 20£ yatırdım Bankanın kimlik doğrulamasını bekliyorum 3 gün işinde doğruluyorlar.
Hat da gelince Vpn ile paypal hesabı açacağım yeni. Vpn de gösterdiğin adres üzerinden giriş yapman lazım ip olarak. Yani ingiltere olarak göstereceğimiz için sürekli ingiltere konum olarak londra seçtiğimizden londra üzerinden ip sürekli değişeceğinden ileride telefon ve kimlik doğrulaması isteyebilirler. Telefon doğrulama sıkıntı olmayacak kimlik bilgilerini de atıp bu adreste yaşıyorum diyeceksin. Tek farklı göstereceğin yer paypala adres bilgin gerisi doğru bilgi olacak yoksa yine patlarsın :)

Ben türkiye banka kartı ve sürekli değişen ip ile kaç senedir kullanıyordum paypal 2 kere patladım daha o da telefon yüzünden tel no olsa yine sorun yok ama receive sms lerde sürekli tel değişiyor ve herkes doğrulama yaptığında kullanılmamış tel no bulmak sıkıntısı doğrulayamıyorsun.

Yani bu yöntemlerle patlayacağını sanmıyorum.
kafam karıştı dediğin siteye girdiğimde yalnızca aldığınız posta için ödeme yapmanız gerekir. dedi
1620078158512.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.