Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? nasıl türkiyede geçerli bir ödeme yöntemi ekleyebilirim

HDFatih

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
kripto ödeme yönteminin eklentisini buldum ama türkiyede biraz sorun olduğu için onu eklemek istemiyorum ibanda uğraştırır başka birşey yokmu?

Düzelttikten sonraki hali :)
Hadi yapacaklara şimdiden hayırlı olsun.

1619969355863.png

MFA MFA eklentiyi test edeyim dedim pek başarabilmiş değilim
kupon kodunu aktifleştirmeyi denediğimde şu hatayı veriyor:
1619998546484.png

MFA MFA eklentiyi test edeyim dedim pek başarabilmiş değilim
kupon kodunu aktifleştirmeyi denediğimde şu hatayı veriyor:
Ekli dosyayı görüntüle 16584

Birçok şeyle ilgilenmekten kendi sitemin kurulumu ile ilgilenemiyorum.
Bu sistem hakkında da yeterince açıklama yaptığımı düşünüyorum.
Daha fazlası için;

Kayıt oldum bir çok bilgi istiyor adıma senet düzenlemedikleri kaldı. Alt tarafı modül verecek birde başvuru yaptırıyor.
Her firma direk paylaşırken modülleri shipy modülleri vermemekte ısrarcı :) Belki de başvurudan sonra harbiden seneti düzenle verelim diyecek kim bilir. Her aşaması gizem ve korku :)

Shopier en sorunsuzu.
PayTr sipariş aldım komisyon faturası istedim, benden ürün teslim edildiğine dair belge/ekran prsc istiyorlar. İzoy mudur nedir o temelli resmi kabul etmedi.

• Gül
Tepkiler: MFA
Eklenti alacaktım bende bir tane daha paypal yamuk yaptı sms doğrulaması istiyor :)
Şu paypal bir gelse tekrar rahatlasak

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.