Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? nasıl türkiyede geçerli bir ödeme yöntemi ekleyebilirim

HDFatih

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
kripto ödeme yönteminin eklentisini buldum ama türkiyede biraz sorun olduğu için onu eklemek istemiyorum ibanda uğraştırır başka birşey yokmu?

Sistemi kurdum. Sanal kartı olan var ise 1.5tl ye denettiriyorum :)
Sistem bugün birkaç saatliğine açık.
Test etmek isteyen özelden ulaşsın
Shopier %2,99 + 0.49TL kesiyor yani 1tl lik işlem sonucu 1tl nin yarısını kesiyor. Bana gelecek miktar 50 kuruş bile degil :)
Denemek isteyen buyursun :)

htsumer htsumer ' e anlattım bu sisteme geçecek sanırım :)

Ona anlattığımı yapıştırıyorum;

1) DB Coupon eklentisi ile manuel kod oluşturuyorsun.
2) Kodları hesap satış scriptinde ürün olarak ekliyorsun.(Her kod için ayrı bir ürün ekleyeceksin.)
3) Müşteri satın almak istediğinde önce scriptten bakiye yükleyecek,(İstediği tutarda kredi kartı ile yükleyebiliyor.) Telefon numarası ve bakiye girmesi isteniyor ve ödeme sayfasına yönlendiriyor.
Müşteri shopierin sitesinde kredi kartı bilgilerini girerek shopier üzerinde ödeme işlemini tamamlayınca shopier callback (geri yönlendirme) sistemi ile ödemeyi tamamladı diyerek scripte yönlendiriyor ve bakiye scriptteki hesabına geçiyor. Müşteri o bakiye ile eklediğin ürünü satın alıyor ve satın alma sonucu müşteriye ürün olarak ayarladığın (DB Coupon üzerinde oluşturduğun) kupon kodu veriliyor.
Kupon kodunu forum hesap yükseltme alanından giriyor ve öde deyince hesabı yükseltiliyor.

Kurulum yapıldıktan sonra sen.
1) DB Coupon üzerinde kod oluşturuyorsun.
2) Bu kodları ürün olarak Scripte giriyorsun

Müşteri.
1) Scripte üye oluyor.
2) Bakiye yüklüyor
3) Ürünü satın alıyor
4) Satın alma sonucu verilen kodu forum sitesindeki hesap yükseltme alanından giriyor. (O alan DB Coupon eklentisi ile geliyor.)

Kuracağın script ayrı bir site olduğundan farklı bir alan adı ve sunucu olması hiç önemli değil.

Kurulumu yapacaklar resimdeki alanları kendine göre düzeltebilir.
Her kupon kodu için ayrı bir ürün oluşturmanız lazım.
1000 adet oluştur. 1000 adet satılana kadar kafan rahat :) Kupon kodlarını tek kullanımlık oluşturun yoksa sürekli kullanılır :)

1619968274635.png

birde db cupon eklentisi paralımı
Eklenti bu

Kurulumu yapacaklar resimdeki alanları kendine göre düzeltebilir.
Her kupon kodu için ayrı bir ürün oluşturmanız lazım.
1000 adet oluştur. 1000 adet satılana kadar kafan rahat :) Kupon kodlarını tek kullanımlık oluşturun yoksa sürekli kullanılır :)

Ekli dosyayı görüntüle 16557

Eklenti bu
başka hosting ile alan adına kurmaktan vazgeçtim paketi yükselteyim geri geleceğim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.