Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? nasıl türkiyede geçerli bir ödeme yöntemi ekleyebilirim

HDFatih

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
kripto ödeme yönteminin eklentisini buldum ama türkiyede biraz sorun olduğu için onu eklemek istemiyorum ibanda uğraştırır başka birşey yokmu?

Şimdi ingiltere hattı sipariş veriyorum. Paypal hesabımı sıkıntısız kullancam. Hatta bir yöntem ile ödeme bile alınıyor.
Hat çabuk gelir inş :)

Şimdi ingiltere hattı sipariş veriyorum. Paypal hesabımı sıkıntısız kullancam. Hatta bir yöntem ile ödeme bile alınıyor.
Hat çabuk gelir inş :)
Ne yazık ki o işle öyle olmayacak. Telefon harici ilerleyen zamanlarda kişisel doğrulama ile ilgili extra Bilgiler istenecek, zamanında ben de fiziksel bir hat bulup kullandım ama daha sonra vatandaşlık ile ilgili doğrulama yapamadığım için hesabım bloklandı.

İnşallah sizde durum farklı olur, gelişmeleri paylaşırsanız seviniriz. Kolay gelsin.

Ne yazık ki o işle öyle olmayacak. Telefon harici ilerleyen zamanlarda kişisel doğrulama ile ilgili extra Bilgiler istenecek, zamanında ben de fiziksel bir hat bulup kullandım ama daha sonra vatandaşlık ile ilgili doğrulama yapamadığım için hesabım bloklandı.

İnşallah sizde durum farklı olur, gelişmeleri paylaşırsanız seviniriz. Kolay gelsin.
yani şimdi annemin dayısı var o ingilterede çok konuştuğumuz yok onla ama belki ondan birşey isterim yaparım filan hiçbir fikrim yok zaten tek paypaldan dolayı almadım ben birsürü site var ve türkiye numarası kabul etmiyordular

İngiltereden posta adresi aldım paypal a orayı göstercem. Bankayı yurt dışı bankasını kaydetcem. Girişleride ücretli vpn ile yapınca sabit fazla sorun çıkacağını sanmıyorum. Ben diğer paypalı kaç senedir kullanıyordum yeni block yedim.

Bu arada paypal fatura istediğinde bankaya adres güncellemesi yapıp banka dökümü alıyorsun. o belgeyi atıyorsun paypala sonra tekrar adresini türkiye olarak değiştir. Bankadan yana sıkıntı yok Zaten sorun paypalı kullanman degil türkiyeden kulanman. Paypala adresi ingiltere giriyorsun adın soyadın türk vs olduğunu bilgilerini doğru gireceksin ki doğrulama istediğinde yapabilesin. Türk'üm ama yurt dışında yaşıyorum dediğinde sorun olmuyormuş :) Dediğim gibi mesele türk olman değil türkiyeden işlem yapmaya çalışman...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.