Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[MS] - Dark Mode / Karanlık tema modu

XF 2.2 Eklenti [MS] - Dark Mode / Karanlık tema modu V:1.1.3

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Muhtemelen eklenti şablonları içinde bulunur, o alandan değiştirebilirsiniz

Biraz önce Lim10Ata Lim10Ata ile denedik iconlar Pro olduğu için forumda gösterim sağlamıyor. Sanırım benim gösterdiğim gece/gündüz ikonunu png olarak eklemem gerekecek. Bir ara netr0n netr0n ile yapmıştık böyle birşey ama o konuyu bulamadım :)

Toogle icon bakıyorum. Nasıl yapılır ? - Tema düzenleyici kaldırma

Kodu buldum ama bunu gerektiği alanda nasıl göstereceğiz

Biraz önce Lim10Ata Lim10Ata ile denedik iconlar Pro olduğu için forumda gösterim sağlamıyor. Sanırım benim gösterdiğim gece/gündüz ikonunu png olarak eklemem gerekecek. Bir ara netr0n netr0n ile yapmıştık böyle birşey ama o konuyu bulamadım :)

Toogle icon bakıyorum. Nasıl yapılır ? - Tema düzenleyici kaldırma

Kodu buldum ama bunu gerektiği alanda nasıl göstereceğiz
Font awesome için versiyon alanından bir alt versiyonu seçerseniz pro dahil hepsini gösterebilirsiniz

Alt versiyon da bu ikon çıkmıyor hocam. Sun Bright Classic Solid Icon | Font Awesome

Böyle birşey de olabilir ama kodların nereye ekleneceği muamma :)

Ekli dosyayı görüntüle 26783
Burada görsel ile paylaştım

Güncelleme için teşekkürler.

1720092504737.png 1720092530061.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.