Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[MS] - Dark Mode / Karanlık tema modu

XF 2.2 Eklenti [MS] - Dark Mode / Karanlık tema modu V:1.1.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Hocam son olarak kodu Page_Containerde EXTRA_OUTPUT aratip onun altina eklermisiniz. page_containerde eklediğiniz yere bağlı olabilir. headerinizin arkasında kaliyor input. ben kodlardan görebiliyorum.

koddaki p-navgroup-link classını silerseniz gözükecektir nav icinde olmadığı icin gizleniyor sanırım.

Ekli dosyayı görüntüle 22500
Hocam kullandığınız class'ı farklı bir icon daha kullanıyormuş. o class'ı gizlemiştim css ile. o yüzden gelmiyormuş icon. sorun çözüldü çok teşekkür ederim emeğinize sağlık

Hocam kullandığınız class'ı farklı bir icon daha kullanıyormuş. o class'ı gizlemiştim css ile. o yüzden gelmiyormuş icon. sorun çözüldü çok teşekkür ederim emeğinize sağlık
rica ederim ama özel temalarda çok değişiklik yapıldığı için pek uyumlu olmuyor. iyi çalışmalar iyi forumlar dilerim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.