Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Konuyu kimler okudu eklentisi xenforo 2.2 ?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
Merhabalar, konuyu kimler okudu eklentisi xenforo 2.2 için çalışan versiyonu bulunuyor mu ?
İlgili kaynak: XF 2.0 Eklenti - Konuyu kimler okuyor eklentisi

Eklentinin özelliklerini hangi kullanıcı grubuna göstermek istiyorsan kullanıcı grubu izinlerinden açman lazım.
Eklentinin panelinden kendine göre ayarları yaparsın.

1.Forum ana sayfasında kategorileri kaç kişi görüntülüyor..
2.Konuyu kimler görüntülüyor, konuyu kimler okudu..
3.Kategoriyi kimler görüntülüyor..

Gibi özellikler bulunuyor.

Ekli dosyalar

• User Activity.zip
    68 KB · Görüntüleme: 95
  • screen.png
    screen.png
    57.5 KB · Görüntüleme: 108
Eklentinin özelliklerini hangi kullanıcı grubuna göstermek istiyorsan kullanıcı grubu izinlerinden açman lazım.

Çok saolun hocam çalıştı.

Yetkilerde sorun yaşıyorum bu sıralar sürekli

Kullanıcının ana grubu
Kayıtlı üye - Tüm forumun ana üye grubu kayıtlı üye - Konuyu kimler okudu kapalı

2. üye grubu
Plus üye - ücretli üyelik grubu manuel yada otomatik yükseltme ile aktif ediliyor- konuyu kimler okudu yetkisi verilmiş

Bu yapıda çalışmıyor.

Üyenin ana üye grubunda yetki verilmemişse 2. üye grubundaki üyelik grubunda görünüm üstünlüğü ve yetki olsa bile çalışmıyor :(

Yetkilerde sorun yaşıyorum bu sıralar sürekli

Kullanıcının ana grubu
Kayıtlı üye - Tüm forumun ana üye grubu kayıtlı üye - Konuyu kimler okudu kapalı

2. üye grubu
Plus üye - ücretli üyelik grubu manuel yada otomatik yükseltme ile aktif ediliyor- konuyu kimler okudu yetkisi verilmiş

Bu yapıda çalışmıyor.

Üyenin ana üye grubunda yetki verilmemişse 2. üye grubundaki üyelik grubunda görünüm üstünlüğü ve yetki olsa bile çalışmıyor :(

netr0n netr0n Bununla alakalı yanlış bir işlem mi yapıyorum standart ı mı bu şekilde acaba ?

Bu eklentiden bahsediyoruz değil mi?

Evet üstadım, eklenti sorunsuz çalışıyor. Bir alt grupta yetki yok onlar konuyu kimler okuduyu göremiyor ama 2. grup olarak üyelik yükseltmesi yaptığım gruba izin verdim fakat onlar ana grupları kayıtlı üye ve kimler okudu kapalı olduğu için göremiyor :(

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.