Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Forum İstatistik gibi Kategori istatistik eklentisi.

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

Perfo

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Öncelikle merhabalar.
Ben kategerilerin alt alta görünmesini değil de, kategorileri kategorilemek istiyorum.
Örnek veriyorum Oyunlar kısmına tıklandığı zaman oyunlara ait kategoriler gözüksün istiyorum. Ondan önce ise gözükmesini istemiyorum.
Ana sayfamda boşa kalabalık oluşturmasından kaçınmaya çalışıyorum.

Bana bununla ilgili bir eklenti önerebilir misiniz?

Öncelikle merhabalar.
Ben kategerilerin alt alta görünmesini değil de, kategorileri kategorilemek istiyorum.
Örnek veriyorum Oyunlar kısmına tıklandığı zaman oyunlara ait kategoriler gözüksün istiyorum. Ondan önce ise gözükmesini istemiyorum.
Ana sayfamda boşa kalabalık oluşturmasından kaçınmaya çalışıyorum.

Bana bununla ilgili bir eklenti önerebilir misiniz?
Panelden kategorilerinizi "alt kategori" olarak ayarlayabilirsiniz, açılır-kapanır başlık ile de daraltılabilir

Tab olarak listeleye bileceğiniz bir eklenti var, ancak halen çalışıyor mu bilemiyorum;

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.