Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Eklentiyi Dosyalarıyla Beraber Kaldırma

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

Siyah

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Eklentiyi kaldır diyince FTP dizinden kaldırmaması ve bizim arayıp bulup elle kaldırmamız hepimiz biliyoruz ki gereksiz yorucu. Kaldır diyince eklentiyi dosyalarıyla beraber kaldıran bir eklenti olsa güzel olurdu.

Malesef öyle bir eklenti yok ama diğer scriptlere göre Xenforo'da eklenti dosyaları daha derli toplu olduğu için kolayca bulunup silinebiliyor.

Ugur Ugur, Tabiki kolayca bulunur ama pratik olsa çok daha güzel olur. Yazabilecek arkadaş varsa çıkar umarım.

Ugur Ugur bunu forum üzerinde görmüştüm sonra indiririm diye geçmiştim şuan bulamıyorum :D

Bu eklenti forum üzerinde vardı rastlamıştım eklenti kaldırırken bir checkbox ekliyor işaretler isek. FTP den de siliyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.