Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Aramıza hoşgeldiniz!

Merhabalar,
uzun süredir vbulletin 3.8 kullanıcısıyım, ancak artık verimsiz olan ve google'ın hiç sevmemesinden dolayı xenci olmayı düşünüyorum. Bu kararım doğru olur mu araştırma içerisindeyim.
Birebir tanışmasak da 2005'den beri bu piyasada kullanıcı olduğum için etiketi tanımamak imkansız tabi...
Emeklerinden dolayı herkese teşekkürü borç bilirim umarım faydalı paylaşımlar yapma fırsatım olur ve geçiş bana mantıklı gelir...
Çalışmalarınızda başarılar diliyorum

Bir merhaba demeden geçmeyelim. Güzel çalışmalar yapan iyi ekibe
Kolay gelsin merhabalarr
Merhabalar hoşgeldiniz aramıza :) ..

Merhabalar,
uzun süredir vbulletin 3.8 kullanıcısıyım, ancak artık verimsiz olan ve google'ın hiç sevmemesinden dolayı xenci olmayı düşünüyorum. Bu kararım doğru olur mu araştırma içerisindeyim.
Birebir tanışmasak da 2005'den beri bu piyasada kullanıcı olduğum için etiketi tanımamak imkansız tabi...
Emeklerinden dolayı herkese teşekkürü borç bilirim umarım faydalı paylaşımlar yapma fırsatım olur ve geçiş bana mantıklı gelir...
Çalışmalarınızda başarılar diliyorum

Bence en mantıklı olanı yaparsın ;) ...

merhaba arkadaşlar, bende yeni bir xenforo kullanıcısıyım en iyi paylaşım, sağlık ve esenlik dileklerimle...

herkese merhabalar,
uzunca zamandır forum yazılımı olarak ne kullanabilirim, hangisi doğru tercih olur gerek günümüz teknolojisine uygun gerek seo açısından gerek ziyaretçiler için kullanılabilirliği iyi olması açısından eleye eleye 2 yazılım kaldı biri xenforo diğeri woltlab idi. ve bu ikisi arasında genel yorumları okudum birde kendi teknik analizimi yaptım ve tercihimi xenforo dan yana kullandım.

tabiki doğal olarak ilk yapılacak iş olarak türkçeleştirme kısmını aşmam gerekiyordu nete girip baktığımda ya çeviriler çok eksik yada anlam bakımından alakasız çeviriler yer alıyordu ki bu forumu ziyaret edene kadar !

bir baktım ne göreyim gerek 1.x için son sürüme ait dil dosyası 2.x için son sürüme ait dil dosyası yer alıyor. hemen kayıt oldum ve ilk olarak şu anda bu satırları yazıyorum. forumada hızlıca bir gözattım. tüm samimiyetimle söylüyorum çok iyi kategorize edilmiş ve belliki büyük bir titizlikle çok emek verilmiş bir forum olmuş! tebrik ve teşekkürlerimi sunarım.

umarım bende ilerleyen zamanlarda paylaşımlarda bulunarak buraya katkı sağlayabilirim.

emeği geçen her kim var ise tüm arkadaşlara selam ederim, herkesin emeklerine sağlık.

başarılarınızın devamını dilerim sevgiyle kalın hoşçakalın....

herkese merhabalar,
uzunca zamandır forum yazılımı olarak ne kullanabilirim, hangisi doğru tercih olur gerek günümüz teknolojisine uygun gerek seo açısından gerek ziyaretçiler için kullanılabilirliği iyi olması açısından eleye eleye 2 yazılım kaldı biri xenforo diğeri woltlab idi. ve bu ikisi arasında genel yorumları okudum birde kendi teknik analizimi yaptım ve tercihimi xenforo dan yana kullandım.
XF büyüyen bi yıldız şuanda doğru tercih yapmışsınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.