Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo 2.3 İlk Bakış

çok saçma olmuş. Forum bu abartmaya gerek yok sanki

Hiç birsey yapmamış resmen ips daha iyi geliyor 😅

Forum nerede ? Bu portal olmuş..

Hani bunlar bu değişimi 3.X için düşünmüşlerdir. Yeni tasarım 3 kalmış şu an görünen gece modu gelmiş bunu dışında iyileştirme, hızlandırmalar yapılmış. Benim gözüm açıkcası direk 3.X'de :) Bir çok kullanıcı için iyi bir gelişme olmuş doğrusu ancak bizimi için umuyorum ilave işler çıkarmadan mevcut temalar kullanılabilir. Aksi durumda bizim çalışmalarımızı gibi temaların hepsi gümleyecek demektir :eek:😭

Son düzenleme:
3.x için çıkaracakları özelliği erken çıkarmışlar peki ama neden? :D

Bana göre bunun tek bir nedeni var; Invision community'nin son geliştirdiği yazılımı duyurduktan sonra, xenforo yazılımından o tarafa bir geçiş olmasın diye community tarafının ağzına bir parmak bal vermek istemişler. Style üzerinde böyle bir düzenleme yapıyorsan, bunu 3.x üzerinde çıkarırsın ki geliştiricilerde köklü değişiklik olarak bakıp yeni 3.x temalara ağırlık versin. inşallah Invision community yeni bir teaser yayımlamaz :D

bir şeydede abartmasalar olmaz yani zaten forum değil sanki portala dönmüş gibi :)

xengentr güncellerse en iyi burada görürüz : ) porta gibi birsey

Hep beraber biz mybb' ye geri gidelim anasını satayım :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.