Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Aramıza hoşgeldiniz!

Merhabalar adım Mehmet. 5 yıldır SMF kullanıyorum. Son dönemlerde Xenforoya geçme gibi bir niyetim var. Forum içerik olarak gerçekten çok dolu. Emeği geçenlerin emeklerine sağlık.

Belli bir süre okuyucu modunda kalacağım ama kimbilir belki de çok yakında ben de yeni bir Xenforo kullanıcı olabilirim.

Herkese keyifli ve zevkli forumlar
Hoşgeldiniz

Selamun Aleyküm :) Sizce En İyi Sürüm Hangisi ?

Aleyküm selam, eğer yeni bir forum kuracaksanız direkt XF2 Sürümünü kullanabilirsiniz. Eğer mevcut 1.x.x sürümü kullanıyorsanız ve 1.x.x için yazılmış eklentiler XF2'de de var ise yine geçiş yapabilirsiniz. 1.xx için yazılmış ama halen xenforo 2 'de bu eklentiler yok ise geçiş yapıp yapmayacağınız konusu tamamen size bağlı. Hangisi iyi sorunuza ise xenforo 2 olarak cevap verebilirim. Bu arada hoş geldiniz. ;)

Hayırlı Uğurlu Olsun ... eTiKeT™ eTiKeT'in tavsiyesi ile bugün xenforo yazılımını tanıdım ve mükemmel olduğunu gördüm vbulletin'den bizi kurtarması için satın almaya karar verdim buraya not düşeyim :)

Kötü bir zaman da bu işe kalkıştınız ama olsun hayırlı olsun :) ...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.